SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P11 Lag 3

Matcher
MARS 2024
 
10
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Kärra KIF   -      
 
23
11:30
lör
11:30    
Färjenäsplan
GAIS - BK Häcken   -      
23
12:50
lör
12:50    
Färjenäsplan
GAIS - Örebro SK  -      
23
14:10
lör
14:10    
Färjenäsplan
KF Velebit - GAIS  -      
23
16:50
lör
16:50    
Färjenäsplan
GAIS - Utbynäs SK  -      
23
18:10
lör
18:10    
Färjenäsplan
 
GAIS - Forza Kungsbacka FF  -      
APRIL 2024
 
13
14:00
lör
14:00    
Hönö Arena
Hönö IS - GAIS P11:3  -      
14
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11:3 - Landvetter IS  -      
 
20
12:00
lör
12:00    
Åkeredsvallen 21
Näset SK Lag 4 - GAIS Lag 3  -      
 
23
18:45
tis
18:45    
Backavallen fotbollsplan
Hisingsbacka - GAIS  -      
28
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Lag 3 - Masthuggets BK (Röd)  -      
MAJ 2024
 
04
12:00
lör
12:00    
Munkegärdsplan
IK Kongahälla Röd - GAIS Lag 3  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Generatorsplan 12
KF Velebit - GAIS P11:3  -      
 
14
18:15
tis
18:15    
Heden 6
GAIS P11:3 - IK Oddevold  -      
15
17:30
ons
17:30    
Länsmansgården IP
Solväders FC - GAIS P11:3  -      
 
21
18:30
tis
18:30    
Heden 6
GAIS P11:3 - Eriksbergs IF 2  -      
23
17:30
tor
17:30    
Slättadamm IP
BK Häcken - GAIS P11:3  -      
JUNI 2024
 
02
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11:3 - Örgryte IS FF  -      
 
09
09:30
sön
09:30    
Plan 1(Velebit IP)
BK Skottfint - GAIS  -      
09
10:30
sön
10:30    
Plan 3(Generatorsplan)
GAIS - Eriksberg IF  -      
09
11:30
sön
11:30    
Plan 2(Velebit IP)
Norrby IF - GAIS  -      
09
13:00
sön
13:00    
Plan 1(Velebit IP)
Älvsborg Blå - GAIS  -      
09
14:00
sön
14:00    
Plan 1(Velebit IP)
Masthuggets BK Röd - GAIS  -      
09
15:00
sön
15:00    
Plan 1(Velebit IP)
KF Velebit Vit - GAIS  -      
09
16:00
sön
16:00    
Plan 3 (Generatorsplan)
GAIS - Utbynäs SK Vit  -      
 
15
09:30
lör
09:30    
Ängås IP
IF Lödde Gul - GAIS P11:3  -      
15
10:30
lör
10:30    
Ängås IP
GAIS - Lerkils IF Gul  -      
15
11:30
lör
11:30    
Ängås IP
Bollebygd Vit - GAIS  -      
15
13:30
lör
13:30    
Ängås IP
Lerkils IF Röd - GAIS  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Gullmarsvallen
Lysekil AIK - GAIS  -