SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P12 Akademi

Matcher
JANUARI 2024
 
20
08:30
lör
08:30    
Prioritet Serneke Arena
GAIS Svart - Stocksund  -      
20
10:30
lör
10:30    
Mölnlycke IP
GAIS Grön - Mölnlycke   -      
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Valen IP
GAIS - Västra Frölunda  -      
03
12:45
lör
12:45    
Valen IP
GAIS - Västra Frölunda  -      
 
10
11:45
lör
11:45    
Tingbergsvallen
 
Tölö IF - GAIS P12 Svart  -      
10
11:45
lör
11:45    
Tingbergsvallen
 
Tölö IF - GAIS P12 Grön  -      
 
24
09:00
lör
09:00    
Heden 3
Örgryte IS - GAIS 2  -      
24
10:30
lör
10:30    
Heden 3
Örgryte IS - GAIS 3  -      
MARS 2024
 
02
10:00
lör
10:00    
Mariebovallen
Mariebo IK A - GAIS A  -      
02
13:00
lör
13:00    
Rosenlunds IP Jönköping
Assyriska Jönköping A - GAIS A  -      
02
15:15
lör
15:15    
Torslandavallen
Torslanda - GAIS  -      
03
17:15
sön
17:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Kungsladugård  -      
 
10
17:15
sön
17:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS A - Norrby IF A  -      
 
14
19:00
tor
19:00    
Backavallen
HisingsBacka - GAIS U  -      
16
10:30
lör
10:30    
Idrottsvägen 7 43535 Mölnlycke
GAIS A - Mölnlycke IS  -      
17
17:15
sön
17:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS U - Torslanda  -      
17
19:00
sön
19:00    
Serneke Arena
Hermansby IF - GAIS A  -      
 
22
17:30
fre
17:30    
Heden
 
GAIS P12 U - Trollhättan   -      
23
13:00
lör
13:00    
Skövde
Skövde AIK A - GAIS A  -      
23
13:00
lör
13:00    
Skövde
Skövde AIK U - GAIS Lag 3  -      
23
15:00
lör
15:00    
Skövde
IFK Skövde U - GAIS Lag 3  -      
23
15:00
lör
15:00    
Skövde
IFK Skövde A - GAIS A  -      
APRIL 2024
 
13
10:00
lör
10:00    
Önneredsplan
IF Väster - GAIS U  -      
13
12:30
lör
12:30    
Sannaplan
Sandarna - GAIS U  -      
13
15:00
lör
15:00    
Övrig plats
Kungsladugård - GAIS U  -      
14
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS A - Falkenbergs FF A  -      
14
18:15
sön
18:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS 3 - Falkenbergs FF U  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Gröndal arena
IFK Värnamo - GAIS  -      
20
12:00
lör
12:00    
ÖIS-gården 22 Gräs
Örgryte IS Fotboll Blå - GAIS 3  -      
20
13:15
lör
13:15    
ÖIS-gården 22 Gräs
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS 4  -      
21
11:30
sön
11:30    
Skarsjövallen konstgräs
Ljungskille - GAIS  -      
 
27
08:30
lör
08:30    
Gaisgården 21
GAIS Akademi - Sandarna BK Röd  -      
MAJ 2024
 
03
17:15
fre
17:15    
Slättadamm
BK Häcken A - GAIS A  -      
 
11
17:45
lör
17:45    
Gaisgården 22
GAIS Akademi - IF Mölndal Fotboll 1  -      
 
26
17:15
sön
17:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - IF mölndal  -      
JUNI 2024
 
01
10:30
lör
10:30    
Gaisgården 22
GAIS Akademi - Näsets SK 1  -