SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS

Spelade matcher
MAJ 2024
 
29
18:30
ons
18:30    
P8, Aspevallen C-yta 5M5 plan 2
P8 » 
Lerums IS P15 vit 5 - GAIS 1
  -      
 
26
17:15
sön
17:15    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS - IF mölndal
  -      
26
17:00
sön
17:00    
P8, Kortedalavallen 3
P8 » 
Serbiska KIF Semberija Göteborg - GAIS 1
  -      
26
16:00
sön
16:00    
U16, Strandvallen
U16 » 
Mjällby AIF - GAIS
3  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 1 - Espanyol Göteborg IF
5  -  0  
26
12:30
sön
12:30    
P10 - 3, Sjöbaren Arena
P10 - 3 » 
Kungsladugårds BK Grön - GAIS P10:3
  -      
26
12:15
sön
12:15    
P13, Slättadamm 21 konstgräs
P13 » 
BK Häcken Svart - GAIS 3
5  -  1  
26
12:15
sön
12:15    
P13 - 3, Slättadamm
P13 - 3 » 
BK Häcken Svart - GAIS 3
5  -  1  
26
10:30
sön
10:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P9 » 
GAIS P9 Lag A - Balltorp
  -      
26
09:45
sön
09:45    
P9, Lundin Arena
P9 » 
Näsets SK 2 - GAIS 3
  -      
26
09:15
sön
09:15    
P10, Näset Yuncture Arena 11
P10 » 
Näsets SK 1 - GAIS Akademi
  -      
25
16:30
lör
16:30    
P13, Lövgärdesplan 21 Konstgräs
P13 » 
Angered MBIK Svart - GAIS A
2  -  2  
25
15:00
lör
15:00    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 2 - BK Skottfint
8  -  2  
25
13:00
lör
13:00    
F14, Gårdsten Dalen
F14 » 
GAIS 2 - IK Zenith Svart
4  -  4  
25
12:45
lör
12:45    
U17, Näset Yuncture Arena
U17 » 
Utsiktens BK - GAIS
1  -  1  
25
lör
00:00    
P10, Gaisgården 22
P10 » 
GAIS Akademi - Örgryte IS Fotboll Blå
  -      
25
lör
00:00    
P12 - 3, Gaisgården 22
P12 - 3 » 
GAIS 4 - Örgryte IS Fotboll Röd
  -      
25
lör
00:00    
P12 - 3, Gaisgården 22
P12 - 3 » 
GAIS 3 - Örgryte IS Fotboll Blå
  -      
25
lör
00:00    
P9, Lundin Arena
P9 » 
Näsets SK 3 - GAIS A
  -      
25
lör
00:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS 3 - Örgryte IS röd
  -      
24
19:00
fre
19:00    
U19, Ramnavallen konstgräs
U19 » 
Norrby IF - GAIS
0  -  2  
23
17:30
tor
17:30    
P11 - 3, Slättadamm IP
P11 - 3 » 
BK Häcken - GAIS P11:3
  -      
22
20:15
ons
20:15    
P15 , Hammarviken Arena Öisgården
 
P15 » 
Öis - GAIS P15 Grön
  -      
22
20:00
ons
20:00    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 1 - Västra Frölunda IF Grön
5  -  3  
22
18:30
ons
18:30    
P11, Heden 5
P11 » 
GAIS:A - Eriksbergs IF 1
  -      
21
18:30
tis
18:30    
P11 - 3, Heden 6
P11 - 3 » 
GAIS P11:3 - Eriksbergs IF 2
  -      
21
18:30
tis
18:30    
P12 - 3, Heden 6 Konstgräs 7M7
P12 - 3 » 
GAIS 3 - IF Warta
  -      
21
18:30
tis
18:30    
P13, Heden 21 Konstgräs
P13 » 
GAIS 3 - Sävedalens IF Blå
1  -  14
21
18:30
tis
18:30    
P13 - 3, Heden 21 Konstgräs
P13 - 3 » 
GAIS 3 - Sävedalens IF Blå
1  -  14
 
19
15:00
sön
15:00    
P13, Gaisgården 21
P13 » 
GAIS A - Öjersjö IF Svart
7  -  2  
19
13:30
sön
13:30    
P14 , Ruddalen 2 Konstgräs
P14 » 
Utsiktens BK - GAIS 2
0  -  4  
19
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Kalmar FF
2  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
P10 - 3, Slättadamm 3
P10 - 3 » 
BK Häcken Gul - GAIS P10:3
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P9, Slättadamm 3 konstgräs
P9 » 
BK Häcken Gul - GAIS A
  -      
19
09:45
sön
09:45    
P10, Gaisgården 22
P10 » 
GAIS Akademi - Kungsladugårds BK Gul
  -      
19
08:30
sön
08:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS 3 - Kungsladugård BK gul
  -      
18
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Östers IF
3  -  2  
18
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Mjällby AIF
3  -  2  
18
09:30
lör
09:30    
F10-12, Apelsinplan
F10-12 » 
Kungsladugårds BK - GAIS F10-12
  -      
17
18:45
fre
18:45    
P10, Heden 3
P10 » 
BK Häcken Vit - GAIS Akademi
  -      
17
17:30
fre
17:30    
P13 - 3, Backavallen
 
P13 - 3 » 
Hisingsbacka - GAIS P13:3
  -      
15
20:00
ons
20:00    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 2 - IFK Göteborg
2  -  2  
15
18:30
ons
18:30    
P11, Heden 5
P11 » 
GAIS P11 Akademi - velebit
  -      
15
18:30
ons
18:30    
P13, Välens Nya konstgräs 51
P13 » 
Västra Frölunda IF Grön - GAIS A
3  -  2  
15
18:00
ons
18:00    
P8, Hammarvallen
P8 » 
GAIS 1 - Öjersjö IF Lag 3
  -      
15
17:30
ons
17:30    
P11 - 3, Länsmansgården IP
P11 - 3 » 
Solväders FC - GAIS P11:3
  -      
14
20:15
tis
20:15    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
 
P15 » 
GAIS P15 Grön - SG 97
  -      
14
18:15
tis
18:15    
P11 - 3, Heden 6
P11 - 3 » 
GAIS P11:3 - IK Oddevold
  -      
14
16:45
tis
16:45    
P9, Slättadam
P9 » 
BK Häcken röd - GAIS 3
  -      
 
12
13:00
sön
13:00    
U17, Fastighetsteknik Arena
U17 » 
IFK Norrköping FK - GAIS
3  -  2  
12
12:00
sön
12:00    
P9, Garminvallen 11
P9 » 
Västra Frölunda IF Grön - GAIS A
  -      
12
11:40
sön
11:40    
P9, Plan 12A
P9 » 
GAIS 3 - Kärra KIF
  -      
11
17:45
lör
17:45    
P12, Gaisgården 22
P12 » 
GAIS Akademi - IF Mölndal Fotboll 1
  -      
11
16:00
lör
16:00    
F14, Kviberg 25
F14 » 
IK Kongahälla - GAIS
  -      
11
14:50
lör
14:50    
P9, Kviberg plan 3B
P9 » 
GAIS 3 - IK Kongahälla
  -      
11
13:00
lör
13:00    
U19, Ljusseveka 2, Värnamo
U19 » 
IFK Värnamo - GAIS
2  -  0  
11
12:45
lör
12:45    
U16, Apelsinplan 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Trelleborgs FF
0  -  1  
11
12:15
lör
12:15    
F10-12, Klövervallen 12
 
F10-12 » 
Kungälvs ff - GAIS F10-12
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P10 - 3, Öisgården Gräs
P10 - 3 » 
Örgryte IS Vit - GAIS P10:3
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P11 - 3, Generatorsplan 12
P11 - 3 » 
KF Velebit - GAIS P11:3
  -      
11
11:00
lör
11:00    
F14, Gamlestadsvallen
F14 » 
Eriksberg IF - GAIS
  -      
11
10:15
lör
10:15    
P12 - 3, Gaisgården 22
P12 - 3 » 
GAIS 4 - KF Velebit P12
  -      
11
08:10
lör
08:10    
P9, Kviberg Plan 3
P9 » 
GAIS 3 - Goldcoast FC
  -      
10
14:00
fre
14:00    
F14, Kviberg 14
F14 » 
IFK Hindås - GAIS
  -      
10
10:20
fre
10:20    
P9, Kviberg plan 20
P9 » 
GAIS 3 - VSB
  -      
10
08:00
fre
08:00    
F14, Gamlestadsvallen B
F14 » 
Lerums IS - GAIS
  -      
09
15:00
tor
15:00    
F14, Kviberg 23
F14 » 
GAIS - Vallens IF
  -      
09
14:00
tor
14:00    
P9, Kviberg Plan 3B
P9 » 
GAIS 3 - Gunnilse IS
  -      
09
10:00
tor
10:00    
P14 , Ytterns IP 3 konstgräs
P14 » 
Ytterby IS Blå - GAIS 1
2  -  0  
09
09:00
tor
09:00    
F10-12, Konstgräsplanen Gaisgården
 
F10-12 » 
GAIS F10-12 - If Mölndal fotboll
  -      
08
20:15
ons
20:15    
P15 , Sätta Damm
 
P15 » 
BK Häcken - GAIS P15 Grön
  -      
08
18:30
ons
18:30    
P9, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P9 » 
GAIS A - Kärra KIF Svart
  -      
08
18:00
ons
18:00    
P8, Hammarvallen
P8 » 
GAIS 1 - Qviding FIF Vinröd 3
  -      
07
18:30
tis
18:30    
P13, Heden 21 Konstgräs
P13 » 
GAIS 3 - Ytterby IS Vit
9  -  7  
07
18:30
tis
18:30    
P13 - 3, Heden 21 Konstgräs
P13 - 3 » 
GAIS 3 - Ytterby IS Vit
9  -  7  
07
17:00
tis
17:00    
U19, Håstens IP A
U19 » 
Varbergs BoIS FC - GAIS
1  -  2  
 
05
18:00
sön
18:00    
P10, Tingbergsvallen P11 ( 8v8 )
P10 » 
Forza Kungsbacka FF - GAIS P10 Akademi
  -      
05
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Malmö FF
3  -  1  
05
12:00
sön
12:00    
P8, Gunnaredsplan 12 Konstgräs
 
P8 » 
Angered IS - GAIS P8
  -      
05
09:00
sön
09:00    
Fotbollsskolan P/F 5-9 år, Inlag Sportcenter Kungsbacka
TBD - GAIS  -      
05
08:30
sön
08:30    
P10 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 - 3 » 
Kärra KIF Blå - GAIS P10:3
  -      
04
17:30
lör
17:30    
P13, Gaisgården 21
P13 » 
GAIS A - Örgryte IS Fotboll Röd
4  -  7  
04
17:00
lör
17:00    
P8, Gunnaredsplan 12 Konstgräs
P8 » 
Angereds IS - GAIS 1
  -      
04
16:45
lör
16:45    
F14, Gårdsten Dalen
F14 » 
GAIS 2 - Lerums IS 1
1  -  1  
04
15:00
lör
15:00    
F14, Gårdsten Dalen
F14 » 
GAIS 1 - Mossens BK Svart
1  -  5  
04
15:00
lör
15:00    
U16, Västervångs IP konstgräs
U16 » 
FC Trelleborg - GAIS
2  -  0  
04
13:15
lör
13:15    
P11, Munkegärdesplan
P11 » 
IK Kongahälla Vit - GAIS:A
  -      
04
13:15
lör
13:15    
P12 - 3, Garminvallen 12
P12 - 3 » 
Västra Frölunda IF Vit - GAIS 3
  -      
04
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Utsiktens BK
1  -  2  
04
12:00
lör
12:00    
P11 - 3, Munkegärdsplan
P11 - 3 » 
IK Kongahälla Röd - GAIS Lag 3
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P12 - 3, Garminvallen 12
P12 - 3 » 
Västra Frölunda IF Grön - GAIS 4
  -      
04
09:15
lör
09:15    
P10 - 3, Ramnavallen
P10 - 3 » 
Norrby IF P11 - GAIS P10:3
  -      
03
18:30
fre
18:30    
P11, Tingbergsvallen, Kungsbacka
P11 » 
GAIS P11:A (9mot9) - Forza Kungsbacka FF
  -      
03
18:30
fre
18:30    
P13, Bergsjövallen 21 Konstgräs
P13 » 
Croatia Göteborg - GAIS 3
3  -  4  
03
18:30
fre
18:30    
P13 - 3, Bergsjövallen 21 Konstgräs
P13 - 3 » 
Croatia Göteborg - GAIS 3
3  -  4  
03
17:15
fre
17:15    
P12, Slättadamm
P12 » 
BK Häcken A - GAIS A
  -      
03
17:15
fre
17:15    
P12 - 3, Slättadamm
P12 - 3 » 
BK Häcken - GAIS U-Lag
  -      
02
20:00
tor
20:00    
P11, Påvlelund
P11 » 
Älvsborgs FF P2013/2012 - GAIS
  -      
01
14:00
ons
14:00    
P14 , Lillhagsplan
P14 » 
Backatorp IF Röd - GAIS 2
3  -  3  
01
14:00
ons
14:00    
U19, Kopparvallen
U19 » 
Åtvidabergs FF - GAIS
1  -  2  
01
09:30
ons
09:30    
P10, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
P10 » 
GAIS Akademi - Kärra KIF Vit
  -      
01
09:00
ons
09:00    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS:A - BK Skottfint
  -      
01
07:50
ons
07:50    
P8, Tuvevallen (Tuve cupen)
 
P8 » 
- GAIS P8
  -      
APRIL 2024
 
28
17:30
sön
17:30    
P11 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 - 3 » 
GAIS Lag 3 - Masthuggets BK (Röd)
  -      
28
16:30
sön
16:30    
F14, Landvetter IP B-plan 21
F14 » 
Landvetter IF 2003 F11 Svart - GAIS 1
7  -  1  
28
15:30
sön
15:30    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 1 - Lerums IS 1
8  -  0  
28
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Halmstads BK
2  -  1  
28
12:30
sön
12:30    
P9, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P9 » 
Sjövalla FK /Mölnlycke IS 2 - GAIS A
  -      
28
12:00
sön
12:00    
F14, Svenska Stenhus Arena 31
F14 » 
Ahlafors IF - GAIS 2
2  -  6  
28
11:00
sön
11:00    
P10 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 - 3 » 
GAIS P10:3 - Espanyol Academy IF P2012
  -      
28
09:45
sön
09:45    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS 3 - Näsets SK 2
  -      
28
08:30
sön
08:30    
P10 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 - 3 » 
GAIS P10:3 - Kungsladugårds BK
  -      
27
15:00
lör
15:00    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 2 - Floda BoIF Blå
10  -  0  
27
15:00
lör
15:00    
U19, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U19 » 
Trelleborgs FF - GAIS
0  -  1  
27
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Halmstads BK
2  -  1  
27
10:15
lör
10:15    
P12 - 3, Gaisgården 22
P12 - 3 » 
GAIS 4 - Torslanda IK Lag 1
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P12 - 3, Gaisgården 22
P12 - 3 » 
GAIS 3 - IK Zenith Grön
  -      
27
08:30
lör
08:30    
P12, Gaisgården 21
P12 » 
GAIS Akademi - Sandarna BK Röd
  -      
26
18:30
fre
18:30    
P10, Heden 3
 
P10 » 
GAIS P10 Akademi - Näset sk 1
  -      
24
20:30
ons
20:30    
U19, Åbyvallen 1 Konstgräs
U19 » 
Fässbergs IF - GAIS
0  -  5  
24
20:15
ons
20:15    
P15 , Flodala ip
 
P15 » 
Floda boif - GAIS P15 Grön
  -      
24
18:00
ons
18:00    
P8, LP Idrottsplats 12
P8 » 
Lekstorps IF Vit - GAIS 1
  -      
23
18:45
tis
18:45    
P11 - 3, Backavallen fotbollsplan
P11 - 3 » 
Hisingsbacka - GAIS
  -      
23
18:30
tis
18:30    
P13, Heden 21 Konstgräs
P13 » 
GAIS 3 - Qviding FIF Svart
3  -  1  
23
18:30
tis
18:30    
P13 - 3, Heden 21 Konstgräs
P13 - 3 » 
GAIS 3 - Qviding FIF Svart
3  -  1  
23
18:00
tis
18:00    
P11, Heden 6
P11 » 
GAIS:A - Masthuggets BK Blå
  -      
22
17:30
mån
17:30    
F10-12, Övrig plats
F10-12 » 
Slottsskogen/Godhem IF - GAIS F10-12
  -      
 
21
16:30
sön
16:30    
F14, Gårdsten Dalen
F14 » 
GAIS 2 - Hisingsbacka FC Svart
0  -  1  
21
14:45
sön
14:45    
F14, Gårdsten Dalen
F14 » 
GAIS 1 - Utbynäs SK Gul F11
4  -  2  
21
13:15
sön
13:15    
P10, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
P10 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - GAIS 3
  -      
21
12:00
sön
12:00    
P10, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
P10 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - GAIS A
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P12, Skarsjövallen konstgräs
P12 » 
Ljungskille - GAIS
  -      
21
11:30
sön
11:30    
P13, Kviberg 2:21
P13 » 
IFK Göteborg - GAIS A
10  -  2  
21
11:15
sön
11:15    
P9, Öisgården
P9 » 
Örgryte IS röd - GAIS 3
  -      
21
11:00
sön
11:00    
P15 , Borås Arena 2
 
P15 » 
If Elfsborg - GAIS P15 Grön
  -      
21
10:15
sön
10:15    
P9, Gaisgården 22
P9 » 
GAIS A - Näsets SK 3
  -      
20
17:30
lör
17:30    
P10 - 3, Bergsjönvallen
 
P10 - 3 » 
Goldcoast FC P10 - GAIS P10:3
  -      
20
16:15
lör
16:15    
P10 - 3, Bergsjönvallen
 
P10 - 3 » 
Goldcoast FC P11 - GAIS P10:3
  -      
20
15:45
lör
15:45    
P14 , Hammarviken Arena
P14 » 
Örgryte IS FF Röd - GAIS 2
2  -  7  
20
15:00
lör
15:00    
U16, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
U16 » 
IF Limhamn Bunkeflo - GAIS
0  -  4  
20
13:15
lör
13:15    
P12, ÖIS-gården 22 Gräs
P12 » 
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS 4
  -      
20
13:15
lör
13:15    
P12 - 3, Öisgården
P12 - 3 » 
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS 4
  -      
20
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Skövde AIK
3  -  1  
20
12:00
lör
12:00    
P11 - 3, Åkeredsvallen 21
P11 - 3 » 
Näset SK Lag 4 - GAIS Lag 3
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P12, ÖIS-gården 22 Gräs
P12 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - GAIS 3
  -      
20
12:00
lör
12:00    
P12 - 3, ÖIS-gården 22 Gräs
P12 - 3 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - GAIS 3
  -      
20
11:00
lör
11:00    
P12, Gröndal arena
P12 » 
IFK Värnamo - GAIS
  -      
20
10:30
lör
10:30    
F10-12, Konstgräsplanen Gaisgården
F10-12 » 
GAIS F10-12 - Torslanda IK
  -      
19
19:00
fre
19:00    
U17, Prioritet Serneke Arena Konstgräs
U17 » 
IFK Göteborg - GAIS
3  -  2  
19
18:30
fre
18:30    
P10, Heden 3
 
P10 » 
GAIS P10 Akademi - Mossen BK ( P12 )
  -      
19
17:30
fre
17:30    
P8, Hammarvallen 5-manna
 
P8 » 
GAIS P8 - Tölö Kungsbacka
  -      
17
18:30
ons
18:30    
P11, Heden 5
P11 » 
Näset SK Lag 4 - GAIS
  -      
16
20:15
tis
20:15    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
 
P15 » 
GAIS P15 Grön - Hisings Backa
  -      
16
18:30
tis
18:30    
P13, Heden 21 Konstgräs
P13 » 
GAIS A - Kungsladugårds BK 2
7  -  3  
16
17:00
tis
17:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - IK Oddevold
7  -  2  
 
14
18:15
sön
18:15    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS 3 - Falkenbergs FF U
  -      
14
18:15
sön
18:15    
P12 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 - 3 » 
Falkenbergs FF - GAIS Lag 3
  -      
14
17:30
sön
17:30    
P11 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 - 3 » 
GAIS P11:3 - Landvetter IS
  -      
14
17:00
sön
17:00    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS A - Falkenbergs FF A
  -      
14
15:30
sön
15:30    
P14 , Gaisgården 2 Konstgräs
P14 » 
GAIS 2 - Angered MBIK Svart
10  -  1  
14
13:30
sön
13:30    
P13, Ruddalen 21 Konstgräs
P13 » 
Utsiktens BK - GAIS 3
6  -  4  
14
13:30
sön
13:30    
P13 - 3, Ruddalen 21 Konstgräs
P13 - 3 » 
Utsiktens BK - GAIS 3
6  -  4  
14
13:30
sön
13:30    
P14 , Hammarviken Arena
P14 » 
Örgryte IS FF Blå - GAIS 1
6  -  7  
14
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Helsingborgs IF
2  -  1  
14
12:30
sön
12:30    
P10 - 3, Wargön Iks Hemmaplan Hallevi Idrottsplats
P10 - 3 » 
Vänersborg FK - GAIS P10:3
  -      
14
11:15
sön
11:15    
P10, Him Norra - konstgräs
 
P10 » 
IFK Norrköping / Eventuellet annan motståndare - GAIS P10 A
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS P9 Lag3 - HBK Elitfotboll AB
  -      
14
10:20
sön
10:20    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Halmstad BK
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P10, Him Norra - Konstgräs
P10 » 
IFK Norrköping A - GAIS P10 A
  -      
13
15:30
lör
15:30    
F14, Frejaplan 11 K.Gräs
F14 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - GAIS 1
4  -  1  
13
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Helsingborgs IF
1  -  0  
13
15:00
lör
15:00    
P12, Övrig plats
P12 » 
Kungsladugård - GAIS U
  -      
13
15:00
lör
15:00    
P12 - 3, Övrig plats
P12 - 3 » 
Kungsladugård BK - GAIS Lag 3
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P11 - 3, Hönö Arena
P11 - 3 » 
Hönö IS - GAIS P11:3
  -      
13
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Jönköpings Södra IF
3  -  0  
13
12:30
lör
12:30    
P12, Sannaplan
P12 » 
Sandarna - GAIS U
  -      
13
12:30
lör
12:30    
P12 - 3, Sannaplan
P12 - 3 » 
Sandarnas BK - GAIS Lag 3
  -      
13
12:00
lör
12:00    
F14, Önneredsplan 11 Konstgräs
F14 » 
IF Väster Vit - GAIS 2
6  -  1  
13
10:00
lör
10:00    
P12, Önneredsplan
P12 » 
IF Väster - GAIS U
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12 - 3, Önneredsplan
P12 - 3 » 
IF Väster - GAIS Lag 3
  -      
13
09:00
lör
09:00    
P10 - 3, Söndrums IP
P10 - 3 » 
Bk Astrio - GAIS P10:3
  -      
13
lör
00:00    
P10, Halmstad
P10 » 
Halmstads BK - GAIS Lag3
  -      
12
19:15
fre
19:15    
P15 , Påvelund
 
P15 » 
Älvsborg ff - GAIS P15 Grön
  -      
12
19:00
fre
19:00    
P11, Heden IP, idrottsvägen Fristad
P11 » 
Fristad GoIF P2012/P2013 - GAIS P11 Akademi
  -      
10
17:00
ons
17:00    
P10, Kobbegården
 
P10 » 
Askims IK - GAIS P10 Akademi
  -      
 
07
17:45
sön
17:45    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS P11:A - Norrby IF
  -      
07
17:00
sön
17:00    
P10 - 3, Lemmingvallen
P10 - 3 » 
Utbynäs SK - GAIS P10:3
  -      
07
16:30
sön
16:30    
P14 , Kaparevallen Onsala
 
P14 » 
Kungsbacka IF - GAIS P14 Grön
  -      
07
16:00
sön
16:00    
U16, Klostergårdens IP, centrumplan
U16 » 
Lunds BK - GAIS
3  -  1  
07
13:00
sön
13:00    
U17, Påskbergsvallen konstgräs
U17 » 
Varbergs BoIS FC - GAIS
1  -  1  
06
14:30
lör
14:30    
P14 , Halmstad Arena IP plan 7
P14 » 
Halmstad BK - GAIS
  -      
05
19:30
fre
19:30    
U19, Härlanda Park 1 Konstgräs
U19 » 
Qviding FIF - GAIS
0  -  5  
02
17:00
tis
17:00    
U19, Södermalms IP konstgräs
U19 » 
Skövde AIK - GAIS
  -      
01
13:10
mån
13:10    
P11, Guldheden
 
P11 » 
GAIS P11 Akademi - FA 2000 (Danmark)
  -      
MARS 2024
 
31
17:40
sön
17:40    
P11, Heden 5
P11 » 
Djurgårdens IF FF 2013:A - GAIS P11 Akademi
  -      
31
17:00
sön
17:00    
U17, Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - GAIS
4  -  1  
31
13:00
sön
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - IF Limhamn Bunkeflo
1  -  2  
31
10:30
sön
10:30    
P11, Heden 5
P11 » 
GAIS P11:A - Aalborg Boldspilklub
  -      
30
14:40
lör
14:40    
P10, Klarebergsvallen
 
P10 » 
Kärra Kif - GAIS P10 A
  -      
30
14:40
lör
14:40    
P11, Guldheden södra 2
P11 » 
GAIS P11:A - U.E Alella International (Select)
  -      
30
13:30
lör
13:30    
P10, Klarebergsvallen
 
P10 » 
Kärra KIF - GAIS P10 U
  -      
30
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Varbergs BoIS FC
1  -  2  
30
08:50
lör
08:50    
P11, Ruddalen IP
 
P11 » 
GAIS P11:A - Foxpro A (Norway)
  -      
29
16:30
fre
16:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS P11A - Djurgårdens IF 2013:A
  -      
26
20:15
tis
20:15    
P14 , Inlag Idrottscenter
P14 » 
Kungsbacka IF - GAIS
  -      
26
20:00
tis
20:00    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
 
P15 » 
GAIS P15 Grön - Varberg
  -      
 
24
15:30
sön
15:30    
P14 , Konstgräsplanen Gaisgården
P14 » 
GAIS svart - Örgryte IS
6  -  1  
24
15:10
sön
15:10    
P10, Slättadamm Match Camp
 
P10 » 
GAIS P10 A - Mölnlycke Is
  -      
24
13:45
sön
13:45    
P10, Slättadamm Match Camp
P10 » 
BK Häcken - Gul - GAIS P10 - A
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P10, Slättadamm Match Camp
 
P10 » 
GAIS P10 - A - Oddevold - 1
  -      
24
13:00
sön
13:00    
U16, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
U16 » 
Helsingborgs IF (P16) - GAIS (P16)
4  -  2  
24
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - IFK Lidingö FK (P17)
3  -  1  
24
12:30
sön
12:30    
P11, Sommarhemsvägen 3, Uddevalla
P11 » 
IK Svane - GAIS P11:A
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P13, Vallhamra IP
 
P13 » 
Sävedalen - GAIS P13 Grön
  -      
24
11:30
sön
11:30    
P10, Slättadamm Match Camp
P10 » 
GAIS P10 - A - FC Stockholm Internazionale - 1
  -      
24
10:30
sön
10:30    
P13, Rydbergsplan 11
 
P13 » 
Lerum IS Svart - GAIS P13 Svart
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS P10 U - Kungsladugårds BK
  -      
24
08:20
sön
08:20    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P10 » 
GAIS P10 U - Askim
  -      
23
18:10
lör
18:10    
P11 - 3, Färjenäsplan
 
P11 - 3 » 
GAIS - Forza Kungsbacka FF
  -      
23
16:50
lör
16:50    
P11 - 3, Färjenäsplan
P11 - 3 » 
GAIS - Utbynäs SK
  -      
23
15:00
lör
15:00    
P12, Skövde
P12 » 
IFK Skövde A - GAIS A
  -      
23
15:00
lör
15:00    
P12, Skövde
P12 » 
IFK Skövde U - GAIS Lag 3
  -      
23
14:10
lör
14:10    
P11 - 3, Färjenäsplan
P11 - 3 » 
KF Velebit - GAIS
  -      
23
13:00
lör
13:00    
P12, Skövde
P12 » 
Skövde AIK U - GAIS Lag 3
  -      
23
13:00
lör
13:00    
P12, Skövde
P12 » 
Skövde AIK A - GAIS A
  -      
23
13:00
lör
13:00    
U19, Konstgräsplanen Gaisgården
U19 » 
GAIS - IFK Lidingö
  -      
23
12:50
lör
12:50    
P11 - 3, Färjenäsplan
P11 - 3 » 
GAIS - Örebro SK
  -      
23
11:30
lör
11:30    
P11 - 3, Färjenäsplan
P11 - 3 » 
GAIS - BK Häcken
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P9, Lilla torg
 
P9 » 
- GAIS P9 LAG 3
  -      
22
17:30
fre
17:30    
P12, Heden
 
P12 » 
GAIS P12 U - Trollhättan
  -      
 
17
19:00
sön
19:00    
P12, Serneke Arena
P12 » 
Hermansby IF - GAIS A
  -      
17
17:15
sön
17:15    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS U - Torslanda
  -      
17
15:30
sön
15:30    
P14 , Konstgräsplanen Gaisgården
P14 » 
GAIS - Halmstad BK
7  -  1  
17
14:15
sön
14:15    
P15 , Halmstad arena
 
P15 » 
Halmstad Bk - GAIS P15 Grön
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P14 , Jordbrovallen
P14 » 
Jönköping Södra - GAIS
  -      
17
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - IF Elfsborg (P17)
2  -  3  
17
10:00
sön
10:00    
P11, Örby Arena
P11 » 
Skene IF P2012 - GAIS P11:A
  -      
17
09:20
sön
09:20    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Kärra
  -      
17
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS P9 LAG 3 - Kärra Kif
  -      
16
19:00
lör
19:00    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P13 » 
GAIS P13 Svart - SG97
  -      
16
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P13 » 
GAIS P13 Grön - Västra Frölunda
  -      
16
15:00
lör
15:00    
U19, Ramnavallen konstgräs
U19 » 
Norrby IF (P19) - GAIS (P19)
1  -  2  
16
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P08) - Eik Tnsberg (P08)
3  -  1  
16
11:00
lör
11:00    
F14, Gårdsten
F14 » 
GAIS - Solväders FC
2  -  4  
16
10:30
lör
10:30    
P12, Idrottsvägen 7 43535 Mölnlycke
P12 » 
GAIS A - Mölnlycke IS
  -      
14
19:00
tor
19:00    
P12, Backavallen
P12 » 
HisingsBacka - GAIS U
  -      
12
18:30
tis
18:30    
P13, Heden 4
 
P13 » 
GAIS P13 Svart - Sävedalen
  -      
 
10
17:30
sön
17:30    
P11 - 3, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 - 3 » 
GAIS - Kärra KIF
  -      
10
17:15
sön
17:15    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS A - Norrby IF A
  -      
10
15:30
sön
15:30    
P14 , Konstgräsplanen Gaisgården
P14 » 
GAIS - IF Elfsborg
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P15 , Backavallen
 
P15 » 
Hisings Backa - GAIS P15 Grön
  -      
10
13:30
sön
13:30    
P13, Ytterns IP
 
P13 » 
Ytterby - GAIS P13 Grön
  -      
10
12:30
sön
12:30    
U17, Påskbergsvallen konstgräs
U17 » 
Varbergs BoIS FC (P17) - GAIS (P17)
3  -  3  
10
10:00
sön
10:00    
P9, Välen
P9 » 
Västra Frölunda IF - GAIS P9 LAG 3
  -      
10
09:20
sön
09:20    
P9, Välensvallen
P9 » 
GAIS - Frölunda
  -      
09
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
P13 » 
GAIS P13 Svart - Proletären FF
  -      
09
16:30
lör
16:30    
P14 , Borås Arena 2
P14 » 
IF Elfsborg - GAIS
1  -  5  
09
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P16) - Kalmar FF (P16)
1  -  2  
09
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS (P19) - Varbergs BoIS FC (P19)
1  -  2  
09
12:00
lör
12:00    
F14, Heden
F14 » 
Sandarna BK - GAIS
0  -  6  
08
18:30
fre
18:30    
P10, Heden plan2
 
P10 » 
GAIS P10 A - Mölnlycke IF
  -      
08
18:30
fre
18:30    
P10, Heden Plan2
 
P10 » 
GAIS P10 L3 - Mölnlycke IF
  -      
08
18:30
fre
18:30    
P13, Djupedalsplan A
P13 » 
Sjövalla FK - GAIS P13 Svart
  -      
08
14:00
fre
14:00    
U19, Valhalla 1 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Örgryte IS Fotboll
0  -  0  
05
20:00
tis
20:00    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS P15 Grön - Kungsbacka IF
  -      
 
03
17:15
sön
17:15    
P12, Konstgräsplanen Gaisgården
P12 » 
GAIS - Kungsladugård
  -      
03
16:15
sön
16:15    
U19, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
U19 » 
Götaholms BK (P19) - GAIS (P19)
1  -  6  
03
15:30
sön
15:30    
P14 , Skolsalen Gaisgården
P14 » 
GAIS - Norrby IF
7  -  1  
03
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - Lilla Träslövs FF (P17)
5  -  0  
03
09:30
sön
09:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS P10 A - Slottsskogen/Godhem IF
  -      
03
08:20
sön
08:20    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS P10 L3 - Slottsskogen/Godhem IF
  -      
03
08:15
sön
08:15    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Masthugget
  -      
02
18:45
lör
18:45    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
P13 » 
GAIS P13 Grön - Gerdskens BK
  -      
02
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P13 » 
GAIS P13 - Älvsborg Svart
  -      
02
15:15
lör
15:15    
P12, Torslandavallen
P12 » 
Torslanda - GAIS
  -      
02
14:00
lör
14:00    
U16, Kviberg 2 konstgräs
U16 » 
IFK Göteborg (P16) - GAIS (P16)
8  -  1  
02
13:30
lör
13:30    
P14 , AnkarvallenVarberg
P14 » 
Varbergs BoIS - GAIS
3  -  6  
02
13:00
lör
13:00    
P12, Rosenlunds IP Jönköping
P12 » 
Assyriska Jönköping A - GAIS A
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P12, Mariebovallen
P12 » 
Mariebo IK A - GAIS A
  -      
02
09:00
lör
09:00    
P15 , Apelsinplan
 
P15 » 
Utsikten - GAIS P15 Grön
  -      
FEBRUARI 2024
 
27
20:00
tis
20:00    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
 
P15 » 
GAIS P15 Grön - Sävedalens if
  -      
27
18:30
tis
18:30    
P11, Heden 5
P11 » 
GAIS P11:A - KF Velebit
  -      
 
25
15:30
sön
15:30    
P14 , Konstgräsplanen Gaisgården
 
P14 » 
GAIS - Skeid (Nor)
13  -  0  
25
13:15
sön
13:15    
U17, Jordbrovallen 2, Jönköping
U17 » 
Jönköpings Södra IF (P17) - GAIS (P17)
0  -  5  
25
13:15
sön
13:15    
U19, Jordbrovallen 1, Jönköping
U19 » 
Jönköpings Södra IF (P19) - GAIS (P19)
2  -  3  
24
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P13 » 
GAIS P13 Svart - Zenith
  -      
24
12:00
lör
12:00    
U16, Halmstad Arena P7
U16 » 
Halmstads BK (P16) - GAIS (P16)
0  -  2  
24
10:30
lör
10:30    
P12, Heden 3
P12 » 
Örgryte IS - GAIS 3
  -      
24
09:00
lör
09:00    
P12, Heden 3
P12 » 
Örgryte IS - GAIS 2
  -      
20
20:00
tis
20:00    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS P15 Grön - IFK Göteborg
  -      
 
18
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - IFK Värnamo (P17)
3  -  0  
18
12:00
sön
12:00    
P14 , Norrköping
P14 » 
IK Östria - GAIS
3  -  2  
17
17:00
lör
17:00    
U19, Rydets IP A konstgräs
U19 » 
GAIS (P19) - Onsala BK (P19)
4  -  1  
17
16:30
lör
16:30    
U16, Guldheden Södra 1 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P16) - Mjällby AIF (P16)
1  -  2  
17
13:00
lör
13:00    
P14 , Huvudstads Fältet
P14 » 
AIK - GAIS svart
1  -  4  
17
12:00
lör
12:00    
P14 , Sthlm
P14 » 
AIK - GAIS Grön
1  -  6  
 
11
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - Ljungskile SK (HJ)
  -      
11
09:30
sön
09:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS P10 - BK Häcken
  -      
11
08:20
sön
08:20    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS P10 - BK Häcken
  -      
10
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P13 » 
GAIS P13 Grön/Svart - Holmalund P2010/P2011
  -      
10
16:00
lör
16:00    
P15 , Gohtia Park
P15 » 
BK Häcken - GAIS P15 Grön
  -      
10
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
Lindome GIF (P08) - GAIS (P08)
0  -  7  
10
12:15
lör
12:15    
U19, Härlanda Park
U19 » 
Qviding FIF - GAIS
  -      
10
11:45
lör
11:45    
P12, Tingbergsvallen
 
P12 » 
Tölö IF - GAIS P12 Svart
  -      
10
11:45
lör
11:45    
P12, Tingbergsvallen
 
P12 » 
Tölö IF - GAIS P12 Grön
  -      
 
04
13:30
sön
13:30    
P14 , Gerdskenvallen
P14 » 
Gerdsken BK - GAIS
1  -  5  
04
13:00
sön
13:00    
U17, Borås Arena
U17 » 
IF Elfsborg U17 - GAIS U17
1  -  1  
03
15:00
lör
15:00    
U19, Borås arena
U19 » 
IF Elfsborg - GAIS
  -      
03
12:45
lör
12:45    
P12, Valen IP
P12 » 
GAIS - Västra Frölunda
  -      
03
12:30
lör
12:30    
U16, Borås Arena
U16 » 
IF Elfsborg - GAIS
  -      
03
12:30
lör
12:30    
U17, Borås Arena
U17 » 
IF Elfsborg U16 - GAIS U17
1  -  2  
03
11:00
lör
11:00    
P12, Valen IP
P12 » 
GAIS - Västra Frölunda
  -      
JANUARI 2024
 
31
20:15
ons
20:15    
U19, Konstgräsplanen Gaisgården
U19 » 
GAIS - Varbergs BoIS
  -      
31
19:00
ons
19:00    
U16, Borås Arena
U16 » 
Norrby IF U16 - GAIS U16
2  -  3  
30
20:00
tis
20:00    
P15 , Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS P15 Grön - Örgryte IS FF
  -      
 
27
17:30
lör
17:30    
P13, Konstgräsplanen Gaisgården
P13 » 
GAIS P13 Grön - Örgryte IS FF
  -      
27
13:00
lör
13:00    
U16, Konstgräsplanen Gaisgården
 
U16 » 
GAIS U16 -
  -      
26
19:30
fre
19:30    
U19, Landvetter IP B-plan
U19 » 
Landvetter IS - GAIS
  -      
26
19:00
fre
19:00    
U17, Ramnavallen konstgräs
U17 » 
Norrby IF U17 - GAIS U17
2  -  3  
 
20
10:30
lör
10:30    
P12, Mölnlycke IP
P12 » 
GAIS Grön - Mölnlycke
  -      
20
08:30
lör
08:30    
P12, Prioritet Serneke Arena
P12 » 
GAIS Svart - Stocksund
  -      
 
14
12:30
sön
12:30    
U17, Gerdskenvallen A-plan
U17 » 
Gerdskens BK U19 - GAIS U17
1  -  4  
13
14:00
lör
14:00    
U19, Vallhamra IP
U19 » 
Sävedalens IF - GAIS
  -      
DECEMBER 2023
 
10
16:00
sön
16:00    
P10, Göstahallen, inomhusgräs
 
P10 » 
Öckerö If - GAIS P9
  -      
10
14:30
sön
14:30    
P10, Göstahallen,inomhusgräs
 
P10 » 
Öcker if - GAIS P9
  -      
10
13:30
sön
13:30    
P11, Grimsta IP
P11 » 
GAIS P10 - Norwegian Soccer Academy (Norge)
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P11, Grimsta IP
P11 » 
Djurgårdens IF 13:1 - GAIS P10
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P13, Backavallen
P13 » 
Hisingsbacka - GAIS
  -      
10
09:30
sön
09:30    
P11, Grimsta IP
P11 » 
GAIS P10 - TPS (Finland)
  -      
09
19:30
lör
19:30    
P11, Grimsta IP
P11 » 
GAIS P10 - FC Ilves (Finland)
  -      
09
18:00
lör
18:00    
P11, Grimsta IP
P11 » 
IF Brommapojkarna 13:1 - GAIS P10
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P11, Grimsta IP
P11 » 
FS Metta (Lettland) - GAIS P10
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P13, Mölnlycke C-hallen (Bruksgatan 17)
 
P13 » 
FC Lilja Futsal - GAIS P12 Grön
  -      
09
14:45
lör
14:45    
P13, Mölnlycke C-hallen (Bruksgatan 17)
P13 » 
FC Lilja Futsal - GAIS
  -      
09
13:30
lör
13:30    
P11, Grimsta IP
P11 » 
GAIS P10 - Team Next Norway (Norge)
  -      
06
18:00
ons
18:00    
P13, Förbovallen
P13 » 
Fässberg - GAIS P12 Grön
  -      
04
17:30
mån
17:30    
P13, Åby2
P13 » 
Fässberg - GAIS
  -      
 
03
11:00
sön
11:00    
U17, GPA
U17 » 
BK Häcken - GAIS
  -      
03
10:30
sön
10:30    
P10, Hjällbovallen inomhusgräs
P10 » 
Gunnilse - GAIS
  -      
02
14:00
lör
14:00    
U19, Gothia Park konstgräs
U19 » 
BK Häcken (P19) - GAIS (P19)
3  -  1