SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P9

Matcher
DECEMBER 2022
 
11
09:00
sön
09:00    
Lärjehallen
Bergum - GAIS  -      
FEBRUARI 2023
 
25
10:00
lör
10:00    
Klarebergsvallen
Kärra kif - Gais   -      
 
28
17:30
tis
17:30    
Lexby IP Partille
Partille IF - GAIS  -      
MARS 2023
 
11
13:40
lör
13:40    
Gamlestadsvallen
Utbynäs sk - GAIS  -      
 
25
15:00
lör
15:00    
Gamlestadsvallen
Utbynäs - GAIS  -      
25
15:20
lör
15:20    
Gamlestadsvallen
Utbynäs - GAIS  -      
APRIL 2023
 
01
09:30
lör
09:30    
Svanevägen
Ifk uddevalla - GAIS  -      
01
10:00
lör
10:00    
Svanevägen
Ifk uddevalla - GAIS  -      
01
13:30
lör
13:30    
Grohedsvallen
Ljungskile - GAIS  -      
01
14:00
lör
14:00    
Grohedsvallen
Ljungskile - GAIS  -      
 
08
14:30
lör
14:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Velebit  -      
08
14:30
lör
14:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Masthugget  -      
 
23
12:00
sön
12:00    
Hammarvallen Gaisgården
GAIS Grön - Utbynäs SK  -      
23
16:15
sön
16:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - BK Häcken  -      
 
30
13:15
sön
13:15    
Övrig plats
Kärra kif vit - GAIS Svart  -      
MAJ 2023
 
06
11:00
lör
11:00    
Hammarvallen
GAIS Grön - Utbynäs  -      
07
12:15
sön
12:15    
Lexby
Partille IF - GAIS Svart  -      
 
14
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Älvsborg FF  -      
14
15:15
sön
15:15    
Härlanda Park
Qviding FIF - GAIS Grön  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Lerums IS  -      
21
12:00
sön
12:00    
Hammarvallen Gaisgården
GAIS Grön - Serbiska KIF Semberija  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Kviberg 3
Bergsjö SK - GAIS Grön  -      
JUNI 2023
 
03
08:20
lör
08:20    
Mölnlycke IP ( idrottsgatan 1 )
 
Mölnlycke IS - GAIS   -      
04
12:00
sön
12:00    
Bergumsvallen
Bergums IF - GAIS Grön  -      
 
06
09:50
tis
09:50    
Slättadamm konstgräs 3
Bk Häcken gul - GAIS svart  -      
10
12:00
lör
12:00    
Hammarvallen Gaisgården
GAIS Grön - Gunnilse IS  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Gunnareds plan
Angereds is - GAIS  -      
 
25
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Öjersjö if  -      
AUGUSTI 2023
 
27
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen 7-manna Gaisgården
GAIS - Lerums IS  -      
27
11:00
sön
11:00    
5-manna plan Gaisgården Hammarvallen
GAIS - Qviding FIF  -      
SEPTEMBER 2023
 
02
14:00
lör
14:00    
Lexby 21 konstgräs
Partille if fk vit 5manna- - GAIS  -      
03
12:00
sön
12:00    
Lövgärdets plan 7manna
Angered MBIK - GAIS  -      
03
13:15
sön
13:15    
Lövgärdetsplan 7-manna
Angered MBIK - GAIS  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Öis gården konstgräs plan
Örgryte - GAIS   -      
09
15:20
lör
15:20    
Konstgräsplanen öisgården
Örgryte - GAIS  -      
10
11:00
sön
11:00    
5-manna plan Gaisgården Hammarvallen
GAIS - Gold Coast FC  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Kviberg 9 5-manna
Utbynäs SK - GAIS  -      
17
17:30
sön
17:30    
Hulan 7-manna
Lerums IS - GAIS  -      
 
23
09:00
lör
09:00    
Mölnlycke ip
Mölnlycke is - GAIS  -      
24
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Gunnilse   -      
24
11:00
sön
11:00    
5-manna plan Gaisgården Hammarvallen
GAIS - Götaholm BK  -      
OKTOBER 2023
 
01
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen 7-manna Gaisgården
GAIS - Partille IF  -      
01
12:00
sön
12:00    
5-manna Hjällbovallen
Gunnilse IS - GAIS  -      
 
02
17:45
mån
17:45    
Konstgräsplanen Gaisgården Hammarvallen 5manna
Lunden öbk - GAIS  -      
08
10:30
sön
10:30    
Strandvallens konstgräs ( Mjällby)
Nosaby IF - GAIS  -      
 
29
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården 7manna
GAIS - Örgryte öis  -      
NOVEMBER 2023
 
11
11:30
lör
11:30    
Ytternvägen 2, konstgräs inomhus
 
Ytterby is - GAIS P9  -      
11
13:00
lör
13:00    
Yttervägen 2, konstgräs inomhus
 
Ytterby is - GAIS P9  -      
DECEMBER 2023
 
03
10:30
sön
10:30    
Hjällbovallen inomhusgräs
Gunnilse - GAIS  -