SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P9 Svart

Matcher
APRIL 2021
 
11
10:45
sön
10:45    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - GAIS P8 Grön 8  -  2  
MAJ 2021
 
01
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - Jonsered20  -  6  
 
08
15:30
lör
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - Västra Frölunda IF27  -  3  
 
13
13:30
tor
13:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - Hisingsbacka FC17  -  6  
15
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - IF Mölndal13  -  5  
 
20
17:30
tor
17:30    
Kviberg 9 5m5 nr1
Bergsjön SK Gul - GAIS Svart 4  -  12
22
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - Utbynäs SK 14  -  3  
 
29
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P9 Svart - IF Mölndal 30  -  0  
JUNI 2021
 
05
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Lunden Överås BK Vit 16  -  4  
 
12
15:30
lör
15:30    
Vägen idrottsplats (klubbvägen 15)
Västra Frölunda IF - GAIS8  -  5  
13
12:00
sön
12:00    
Ambrosiusgatan
Götaholms BK 2 - GAIS Svart 2  -  6  
 
16
18:30
ons
18:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Lerums IS 511  -  5  
 
22
18:00
tis
18:00    
Öjersjö storegård (matchstart 18.00)
Öjersjö - GAIS P9 Svart 0  -  14
SEPTEMBER 2021
 
07
17:45
tis
17:45    
Härlanda Park
Qviding FIF - GAIS Svart 0  -  12
08
18:30
ons
18:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Angered MBIK Vit 7  -  6  
12
09:00
sön
09:00    
Heden
Gunnilse - GAIS6  -  6  
 
15
17:30
ons
17:30    
Hjälbovallen konstgräs
Gunnilse - GAIS4  -  1  
19
15:00
sön
15:00    
Övrig plats
Bergum - GAIS Svart 0  -  2  
19
16:00
sön
16:00    
Övrig plats
Kärra Dragons FC - GAIS Svart 2  -  3  
19
17:00
sön
17:00    
Övrig plats
Gunnilse - GAIS Svart 0  -  4  
19
18:00
sön
18:00    
Övrig plats
Västra Frölunda - GAIS Svart 0  -  2  
 
21
17:30
tis
17:30    
Kviberg 9 5m5 Nr1
Bergsjön SK Gul - GAIS7  -  9  
22
18:30
ons
18:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Utbynäs SK Röd 9  -  2  
OKTOBER 2021
 
09
15:30
lör
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Gunnilse IS Vit 9  -  1  
10
09:20
sön
09:20    
Borås Arena 2 B
Sparsörs AIK - GAIS2  -  0  
10
10:20
sön
10:20    
Borås Arena C
Alingsås IF - GAIS1  -  3  
10
11:20
sön
11:20    
Ryavallen C
Landvetter IS - GAIS1  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
Övrig plats
Västra Frölunda - GAIS2  -  0  
10
14:00
sön
14:00    
Övrig plats
Svenljunga - GAIS1  -  2  
 
16
13:30
lör
13:30    
Hammarviken plan 3
Lerum IS vit - GAIS 1  -  8  
16
15:00
lör
15:00    
Hammarviken plan 3
Kungsladugårds BK vit - GAIS1  -  1  
16
16:30
lör
16:30    
Hammarviken 3
Utbynäs SK gul - GAIS3  -  2  
16
18:00
lör
18:00    
Hammarviken plan 3
IF Mölndal Fotboll 4 - GAIS3  -  3  
17
09:30
sön
09:30    
Hammarviken 2
IK Zenith Svart - GAIS Svart 0  -  7  
17
11:00
sön
11:00    
Hammarviken 2
Mölnlycke IS / Sjövalla svart - GAIS svart 2  -  7  
17
13:30
sön
13:30    
Hammarviken 2
IFK Strömstad Blå - GAIS svart 1  -  6  
17
14:30
sön
14:30    
Hammarviken 1
Örgryte IS Röd - GAIS svart 2  -  1  
 
23
15:40
lör
15:40    
Halmstad
Halmstad BK - GAIS6  -  2  
24
14:50
sön
14:50    
Halmstad
Alet - GAIS1  -  4  
 
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Mölnlycke - GAIS0  -  2  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Västra Frölunda - GAIS2  -  3  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Gunnilse - GAIS3  -  3  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Näset - GAIS3  -  2  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Näset - Kvartsfinal. GAIS2  -  1  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Mölnlycke - Semifinal GAIS4  -  5  
30
17:00
lör
17:00    
Övrig plats
Näset - Final GAIS4  -  1  
NOVEMBER 2021
 
21
10:00
sön
10:00    
Heden
Örgryte - GAIS Svart0  -  9