SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P11 Svart

Matcher
JANUARI 2021
 
10
13:30
sön
13:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11u - KF Velebit15  -  0  
 
17
10:00
sön
10:00    
Ytterns IP
Ytterby - GAIS P11u5  -  3  
 
23
15:30
lör
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11u - Hjuviks AIK I16  -  2  
 
30
12:00
lör
12:00    
RÄVEKÄRRSPLAN
Fässbergs IF - GAIS P11u0  -  14
FEBRUARI 2021
 
07
09:15
sön
09:15    
Torslandavallen
Hjuviks AIK II - GAIS P11u1  -  7  
 
14
10:30
sön
10:30    
Heden
GAIS P11u - IF Warta10  -  3  
 
20
12:00
lör
12:00    
Åkeredsvallen
Näset - GAIS P11u3  -  2  
 
28
10:30
sön
10:30    
Heden
GAIS P11u - BK Skottfint14  -  1  
APRIL 2021
 
17
15:15
lör
15:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11u - GAIS P10-A13  -  4  
MAJ 2021
 
01
17:00
lör
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11u - GAIS P12u11  -  6  
02
10:30
sön
10:30    
Heden
GAIS P11u - Näset SK P0915  -  1  
 
09
10:30
sön
10:30    
Heden Konstgräs
GAIS Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå21  -  0  
 
16
12:00
sön
12:00    
Mölnlycke IP vänster
FC Ljiljan Vit - GAIS Svart4  -  15
 
22
15:00
lör
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P11u - Jonsereds IF P097  -  3  
23
10:30
sön
10:30    
Heden 42 Konstgräs
GAIS Svart - Västra Frölunda IF Grön10  -  3  
JUNI 2021
 
06
14:00
sön
14:00    
Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Näsets SK Gul - GAIS Svart  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
Thordengården i Uddevalla
IK Oddevold P09 - GAIS P11u2  -  20
 
20
10:30
sön
10:30    
Heden 4
GAIS P11u - Örgryte IS P103  -  3  
 
27
10:00
sön
10:00    
Matchcamp Djursholm
FC Djursholm P2010 Röd - GAIS5  -  4  
27
13:00
sön
13:00    
Matchcamp Djursholm
Alpha FC - GAIS4  -  1  
27
14:00
sön
14:00    
Djursholm
Spånga P10-6 (U11) - GAIS4  -  8  
 
28
17:45
mån
17:45    
Yttern IP
Ytterby IS P09 - GAIS P11u4  -  2  
JULI 2021
 
02
15:00
fre
15:00    
KVIBERG 1
GAIS P11u - IF BP 10-2 7  -  3  
03
09:00
lör
09:00    
Gais matchcamp Kviberg
GAIS - IK Wormo P11-216  -  2  
03
13:00
lör
13:00    
Gais matchcamp Kviberg
GAIS P11u - Helsingborg IF P11-25  -  4  
03
14:00
lör
14:00    
Gais matchcamp Kviberg
GAIS P11u - Djurgårdens FF P2010-27  -  1  
AUGUSTI 2021
 
15
10:00
sön
10:00    
Odenplan Falköping (Odengatan 41)
Hammarby P11-A - GAIS P11u10  -  4  
 
28
12:00
lör
12:00    
Kortedalavallen 12 Gräs
Kortedala IF Svart - GAIS Svart1  -  15
SEPTEMBER 2021
 
08
18:45
ons
18:45    
Skarpe Nord 12
GAIS Svart - IK Kongahälla Vit14  -  0  
11
12:00
lör
12:00    
Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Götaholms BK Blå - GAIS Svart0  -  34
 
18
12:00
lör
12:00    
Stenkullens IP 22 KG
Stenkullen GoIK - GAIS Svart5  -  9  
 
26
10:30
sön
10:30    
Heden
GAIS P11u - Ytterby IS P09-23  -  3  
 
29
17:30
ons
17:30    
Lövgärdetsplan
GAIS Svart - Angered MBIK Svart4  -  3  
OKTOBER 2021
 
09
12:30
lör
12:30    
Älvevi 3 7M7 Konstgräs
Älvängens IK Blå - GAIS Svart7  -  4  
 
20
17:00
ons
17:00    
Blidvädersplan
BK Skottfint P11 - GAIS P11u2  -  12
 
26
17:15
tis
17:15    
Kviberg
GAIS P11u - IK Kongahälla9  -  0  
NOVEMBER 2021
 
13
14:00
lör
14:00    
Öisgården
Örgryte IS P11 - GAIS P11u2  -  2  
14
10:30
sön
10:30    
Heden
GAIS P11u - Åsa IF P1116  -  0  
 
20
08:35
lör
08:35    
M.C.L.C P2010 Västerås/Hallstahammar
GAIS U - Huddinge 4 2  -  0  
20
09:45
lör
09:45    
M.C.L.C P2010 Västerås/Hallstahammar
Team Select Norway - GAIS U2  -  3  
20
10:55
lör
10:55    
M.C.L.C P2010 Västerås/Hallstahammar
GAIS U - BP P11-10  -  3  
20
12:35
lör
12:35    
M.C.L.C P2010 Västerås/Hallstahammar
Spånga 6 - GAIS U1  -  2  
 
24
18:30
ons
18:30    
Backavallen
KF Velebit P11 - GAIS P11u3  -  14