SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P10

Matcher
FEBRUARI 2022
 
06
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Grön - Örgryte ÖIS  -      
06
10:00
sön
10:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Örgryte ÖIS   -      
MARS 2022
 
05
15:00
lör
15:00    
Stora åvägen 1
Askims Ik 2 - GAIS Grön   -      
05
15:00
lör
15:00    
Heden
Askim IK 1 - GAIS Svart   -      
05
16:00
lör
16:00    
Heden
Askim IK 2 - GAIS Svart  -      
06
16:00
sön
16:00    
Övrig plats
Askim IK 1 - GAIS Grön   -      
06
17:45
sön
17:45    
Bläsebovallen, Bollplansgatan 10
Gunnilse - GAIS Grön /Svart   -      
 
09
18:30
ons
18:30    
Heden
GAIS - Kärra dragons   -      
13
11:00
sön
11:00    
Hulan fotbollsplan, Lerum
Lerum - GAIS P10  -      
 
23
18:30
ons
18:30    
Heden
Jonsered if - GAIS Gröns / Svart   -      
26
09:00
lör
09:00    
Bäraregatan 2, Norrköping
Hageby CUP - GAIS  -      
APRIL 2022
 
02
09:00
lör
09:00    
Klostergårdens IP Stattenavägen 27, 222 28 Lund
CUP Lund - GAIS  -      
02
12:20
lör
12:20    
Gubbängsvägen 63 Stockholm
Cup Stockholm - GAIS  -      
03
10:00
sön
10:00    
Övrig plats
Cup Stockholm - GAIS  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Guldheden Södra 3
GAIS - Torslanda IK  -      
16
18:00
lör
18:00    
Guldheden Södra 3
GAIS - Torslanda IK  -      
17
09:30
sön
09:30    
Heden 6
GAIS - Djurgårdens IF  -      
17
14:00
sön
14:00    
Heden 6
GAIS - Veggers IF DK  -      
17
17:50
sön
17:50    
Guldheden Södra 1
 
GAIS - Sundby BK DK  -      
 
18
08:50
mån
08:50    
Heden 5
GAIS - Västra Frölunda  -      
18
12:00
mån
12:00    
Övrig plats
 
GAIS - Slutspel  -      
MAJ 2022
 
01
12:00
sön
12:00    
Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Angered MBIK Vit - GAIS Svart  -      
01
13:15
sön
13:15    
Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Angered MBIK Vit - GAIS Grön  -      
 
08
11:15
sön
11:15    
Hulan
Lerums IS 3 - GAIS Svart  -      
08
14:45
sön
14:45    
Hjällbovallen 21 konstgräs
GAIS Grön - Gunnilse IS Röd  -      
 
15
08:45
sön
08:45    
Gaisgården 22
GAIS Grön - Jonsereds IF Blå  -      
15
09:55
sön
09:55    
Gaisgården 21
GAIS Svart - Jonsereds IF Gul  -      
 
22
11:00
sön
11:00    
Hulan
Lerums IS 2 - GAIS Svart  -      
22
12:15
sön
12:15    
Hulan
Lerums IS 1 - GAIS Grön  -      
JUNI 2022
 
04
12:00
lör
12:00    
Åby plan 8
IF Mölndal P2012 - GAIS P10  -      
 
06
09:40
mån
09:40    
Klubbvägen 33
Västra Frölunda Cup - GAIS  -      
08
17:30
ons
17:30    
Heden 5
GAIS Svart - Qviding FIF P11 Svart  -      
08
18:45
ons
18:45    
Heden 5
GAIS Grön - Qviding FIF P11 Svart  -      
12
11:00
sön
11:00    
Hulan
Lerums IS 4 - GAIS Grön  -      
12
12:15
sön
12:15    
Hulan
Lerums IS 5 - GAIS Svart  -      
 
22
18:30
ons
18:30    
Heden 5
GAIS Svart - Partille IF FK Vit  -      
22
19:15
ons
19:15    
Heden 5
GAIS Grön - Partille IF FK Röd  -      
AUGUSTI 2022
 
07
11:00
sön
11:00    
Odenplan
Hammarby IF - GAIS  -      
 
21
10:00
sön
10:00    
Välen
Västra Frölunda IF - GAIS Grön  -      
21
10:00
sön
10:00    
Välen
Västra Frölunda IF - GAIS Svart  -      
 
28
13:15
sön
13:15    
Hjällbovallen 22 konstgräs
Gunnilse IS Röd - GAIS Grön  -      
28
14:30
sön
14:30    
Hjällbovallen 21 konstgräs
Gunnilse IS Blå - GAIS Svart  -      
SEPTEMBER 2022
 
04
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Bergums IF1  -      
04
10:30
sön
10:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Grön - Bergums IF2  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Angered MBKI Svart - GAIS Svart  -      
11
15:15
sön
15:15    
Lövgärdesplan 22 Konstgräs
Angered MBIK Vit - GAIS Grön  -      
 
17
13:15
lör
13:15    
Jonsereds IP 22 Konstgräs
Jonsereds IF Gul - GAIS Svart  -      
17
14:30
lör
14:30    
Jonsereds IP 22 Konstgräs
Jonsereds IF Blå - GAIS Grön  -      
 
25
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Lerums IS1  -      
25
10:30
sön
10:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Grön - Lerums IS2  -      
OKTOBER 2022
 
02
11:30
sön
11:30    
ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Örgryte IS Vit - GAIS Svart  -      
02
13:30
sön
13:30    
Hulan
Lerums IS 5 - GAIS Grön  -      
 
09
09:00
sön
09:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Svart - Partille IF FK Vit  -      
09
10:30
sön
10:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS Grön - Partille IF FK Röd  -