SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P13
GAIS Akademi
Akademi
U19
U17
U16
P15
P14
P13
P12
P11
P10
P9
P8
Ungdom P13 - P/F 8
F14
F10-12
F8-9
F6-7
Fotbollsskolan 5-9 år
Fotbollsskolan P/F 5-9 år
Gårdstens Fotbollen
Biskopsgårdens Fotboll
Bollskoj/Fotbollslek
Fotbollsgymnasiet
GAIS.SE
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
GAIS Akademi
Akademi
U19
U17
U16
P15
P14
P13
P12
P11
P10
P9
P8
Ungdom P13 - P/F 8
F14
F10-12
F8-9
F6-7
Fotbollsskolan 5-9 år
Fotbollsskolan P/F 5-9 år
Gårdstens Fotbollen
Biskopsgårdens Fotboll
Bollskoj/Fotbollslek
Fotbollsgymnasiet
GAIS.SE
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P13
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Länkar
Dokument
Kontakt
Provträning
Idrottsskador
Bildgalleri
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Länkar
Dokument
Kontakt
Provträning
Idrottsskador
Bildgalleri
Matcher
Visa alla matcher
2024: Pojkar 2011(13 år) Vår Svår Grupp A
2024: Pojkar 2011(13 år) Vår Svår Grupp B
2023: Pojkar 2011(12 år) Grupp J Vår
2023: Pojkar 2011(12 år) Grupp K Höst
2020: Pojkar 2011(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp B Höst
2019: Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp C Höst
DECEMBER 2023
04
17:30
mån
17:30
Åby2
Fässberg -
GAIS
-
06
18:00
ons
18:00
Förbovallen
Fässberg -
GAIS P12 Grön
-
09
14:45
lör
14:45
Mölnlycke C-hallen (Bruksgatan 17)
FC Lilja Futsal -
GAIS
-
09
16:00
lör
16:00
Mölnlycke C-hallen (Bruksgatan 17)
FC Lilja Futsal -
GAIS P12 Grön
-
10
11:00
sön
11:00
Backavallen
Hisingsbacka -
GAIS
-
JANUARI 2024
27
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Grön
- Örgryte IS FF
-
FEBRUARI 2024
10
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Grön/Svart
- Holmalund P2010/P2011
-
24
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Svart
- Zenith
-
MARS 2024
02
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13
- Älvsborg Svart
-
02
18:45
lör
18:45
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Grön
- Gerdskens BK
-
08
18:30
fre
18:30
Djupedalsplan A
Sjövalla FK -
GAIS P13 Svart
-
09
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Svart
- Proletären FF
-
10
13:30
sön
13:30
Ytterns IP
Ytterby -
GAIS P13 Grön
-
12
18:30
tis
18:30
Heden 4
GAIS P13 Svart
- Sävedalen
-
16
17:30
lör
17:30
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Grön
- Västra Frölunda
-
16
19:00
lör
19:00
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Svart
- SG97
-
24
10:30
sön
10:30
Rydbergsplan 11
Lerum IS Svart -
GAIS P13 Svart
-
24
12:00
sön
12:00
Vallhamra IP
Sävedalen -
GAIS P13 Grön
-
APRIL 2024
14
13:30
sön
13:30
Ruddalen 21 Konstgräs
Utsiktens BK -
GAIS 2
-
16
18:30
tis
18:30
Heden 41 Konstgräs
GAIS 1
- Kungsladugårds BK 2
-
21
18:00
sön
18:00
Kviberg 2:21
IFK Göteborg -
GAIS 1
-
23
18:30
tis
18:30
Heden 42 Konstgräs
GAIS 2
- Qviding FIF Svart
-
27
13:30
lör
13:30
Bergsjövallen 21 Konstgräs
Croatia Göteborg -
GAIS 2
-
MAJ 2024
05
14:45
sön
14:45
Gaisgården 21
GAIS 1
- Örgryte IS Fotboll Röd
-
07
18:30
tis
18:30
Heden 42 Konstgräs
GAIS 2
- Ytterby IS Vit
-
12
12:00
sön
12:00
Välens Nya konstgräs 51
Västra Frölunda IF Grön -
GAIS 1
-
19
10:30
sön
10:30
Gaisgården 21
GAIS 2
- Sävedalens IF Blå
-
19
14:45
sön
14:45
Gaisgården 21
GAIS 1
- Öjersjö IF Svart
-
26
sön
00:00
Slättadamm 21 konstgräs
BK Häcken Svart -
GAIS 2
-
26
12:30
sön
12:30
Lövgärdesplan 21 Konstgräs
Angered MBIK Svart -
GAIS 1
-
JUNI 2024
02
14:45
sön
14:45
Gaisgården 21
GAIS 1
- Älvsborg FF Svart
-
04
18:30
tis
18:30
Heden 42 Konstgräs
GAIS 2
- Fässbergs IF Lila
-
08
12:30
lör
12:30
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart -
GAIS 1
-
09
15:00
sön
15:00
Apelsinplan 21 Konstgräs
Slottsskogen/Godhem IF Röd -
GAIS 2
-
16
13:00
sön
13:00
Gaisgården 21
GAIS 1
- Kärra KIF Blå
-
18
18:30
tis
18:30
Heden 42 Konstgräs
GAIS 2
- Mölnlycke IF Svart
-
30
12:30
sön
12:30
Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
IK Zenith Grön -
GAIS 1
-