SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P15

Matcher
JANUARI 2024
 
30
20:00
tis
20:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - Örgryte IS FF  -      
FEBRUARI 2024
 
10
16:00
lör
16:00    
Gohtia Park
BK Häcken - GAIS P15 Grön  -      
 
20
20:00
tis
20:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - IFK Göteborg  -      
 
27
20:00
tis
20:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS P15 Grön - Sävedalens if  -      
MARS 2024
 
02
09:00
lör
09:00    
Apelsinplan
 
Utsikten - GAIS P15 Grön  -      
 
05
20:00
tis
20:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - Kungsbacka IF  -      
10
14:00
sön
14:00    
Backavallen
 
Hisings Backa - GAIS P15 Grön  -      
 
17
14:15
sön
14:15    
Halmstad arena
 
Halmstad Bk - GAIS P15 Grön  -      
 
26
20:00
tis
20:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS P15 Grön - Varberg   -      
APRIL 2024
 
12
19:15
fre
19:15    
Påvelund
 
Älvsborg ff - GAIS P15 Grön  -      
12
19:15
fre
19:15    
Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF Blå - GAIS0  -  7  
 
16
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Hisingsbacka FC4  -  4  
16
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS P15 Grön - Hisings Backa   -      
21
11:00
sön
11:00    
Borås Arena 2
 
If Elfsborg - GAIS P15 Grön  -      
 
24
20:15
ons
20:15    
Flodala ip
 
Floda boif - GAIS P15 Grön  -      
24
20:15
ons
20:15    
Flodala IP 3 KG
Floda BoIF - GAIS1  -  1  
MAJ 2024
 
08
20:15
ons
20:15    
Slättadamm 2 konstgräs
BK Häcken Svart - GAIS1  -  0  
08
20:15
ons
20:15    
Sätta Damm
 
BK Häcken - GAIS P15 Grön  -      
 
14
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS P15 Grön - SG 97  -      
14
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - SG Ruddalen IF Vit7  -  0  
 
22
20:15
ons
20:15    
Hammarviken Arena
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS7  -  2  
22
20:15
ons
20:15    
Hammarviken Arena Öisgården
 
Öis - GAIS P15 Grön  -      
 
31
19:15
fre
19:15    
Övrig plats
 
Jonsered if - GAIS P15 Grön  -      
31
19:15
fre
19:15    
Jonsereds IP 2 Konstgräs
Jonsereds IF Gul - GAIS1  -  0  
JUNI 2024
 
04
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Assyriska BK3  -  1  
04
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS P15 Grön - Assyriska  -      
07
17:30
fre
17:30    
Mossens IP 1 Gräs
Mossens BK Svart - GAIS0  -  4  
07
17:30
fre
17:30    
Mossens ip Gräs
 
GAIS P15 Grön - Mossen   -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Bergumsvallen Konstgräs
Bergums IF - GAIS2  -  5  
14
19:00
fre
19:00    
Bergumsvallen
 
Bergum - GAIS P15 Grön  -      
 
18
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - Utsiktens BK  -      
18
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Utsiktens BK Vit4  -  3  
JULI 2024
 
15
12:30
mån
12:30    
Gerdskensvallen
Djurgårdens if - GAIS P15 Grön  -      
16
11:20
tis
11:20    
Gerdskensvallen
GAIS P15 Grön - Oddevold  -      
17
10:10
ons
10:10    
Gerdskensvallen
GAIS P15 Grön - Helsingborgs if  -      
AUGUSTI 2024
 
13
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Västra Frölunda IF  -      
 
20
20:15
tis
20:15    
Kviberg 2
IFK Göteborg - GAIS P15 Grön  -      
20
20:15
tis
20:15    
Kviberg 2 konstgräs
IFK Göteborg - GAIS  -      
 
27
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Backatorp IF Röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
04
19:30
ons
19:30    
Ytterns IP 3 konstgräs
Ytterby IS Röd - GAIS  -      
 
10
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Angered BK 1  -      
10
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - Angered BK  -      
 
19
20:00
tor
20:00    
Lemmingvallen 2 Konstgräs
Utbynäs SK Gul - GAIS  -      
 
24
20:15
tis
20:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P15 Grön - Utsiktens BK  -      
24
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Utsiktens BK Blå  -      
OKTOBER 2024
 
01
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - IK Zenith Vit  -      
 
08
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Lerums IS  -      
 
15
20:15
tis
20:15    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS - Sävedalens IF Svart  -      
 
25
18:45
fre
18:45    
Åbyvallen 1 Konstgräs
Fässbergs IF Vit - GAIS  -