SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P13 Grön

Matcher
FEBRUARI 2021
 
07
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Vara SK P074  -  2  
 
14
15:00
sön
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården (Helplan)
GAIS - Skoftebyns IF8  -  2  
 
28
17:30
sön
17:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - IFK Göteborg4  -  4  
MARS 2021
 
06
12:00
lör
12:00    
Lexby IP
Partille IF röd - GAIS grön  -      
07
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården (helplan)
GAIS - Örgryte IS  -      
 
14
12:00
sön
12:00    
Hjällbovallen
Gunnilse IS - GAIS  -      
 
20
10:30
lör
10:30    
Sälöfjordsvallen
Kärra kif - GAIS  -      
21
15:15
sön
15:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - GAIS P143  -  4  
21
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården (helplan)
GAIS - If Elfsborg  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Åkeredsvasllen
Älvsborg FF - GAIS  -      
27
17:00
lör
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P12 - GAIS  -      
APRIL 2021
 
11
15:00
sön
15:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P14 - GAIS4  -  8  
MAJ 2021
 
02
16:30
sön
16:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P14 - GAIS3  -  0  
 
09
17:15
sön
17:15    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Mölnlycke IF Svart7  -  4  
 
13
17:45
tor
17:45    
Borås arena 2
IF Elfsborg - GAIS1  -  3  
15
12:00
lör
12:00    
Hagenplan
Älvsborg FF Blå - GAIS Grön0  -  7  
 
23
17:00
sön
17:00    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Gunnilse IS Blå7  -  0  
 
30
11:00
sön
11:00    
Lexby 21 Konstgräs
Partille IF FK Röd - GAIS Grön0  -  5  
JUNI 2021
 
02
18:00
ons
18:00    
Heden 4
Qviding - GAIS2  -  7  
06
17:00
sön
17:00    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Västra Frölunda IF Grön2  -  1  
 
07
19:00
mån
19:00    
Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
IK Zenith Svart - GAIS Grön3  -  5  
11
19:30
fre
19:30    
Torsvallen, Vara
Vara SK P07 - GAIS7  -  0  
 
20
17:00
sön
17:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Örgyte IS4  -  5  
AUGUSTI 2021
 
13
19:30
fre
19:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - GAIS3  -  3  
15
13:00
sön
13:00    
Falköping
Hammarby IF - GAIS0  -  1  
 
22
14:15
sön
14:15    
Hovgårdsvallen 3 Konstgräs (Team Sportia planen)
IK Zenith Svart - GAIS Grön1  -  1  
 
28
16:00
lör
16:00    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Mölnlycke IF Svart5  -  1  
SEPTEMBER 2021
 
04
13:00
lör
13:00    
Rydsbergsplan 11 Konstgräs
Lerums IS Lag 1 - GAIS Grön1  -  2  
 
11
14:00
lör
14:00    
Valhalla IP
GAIS - IF Brommapojkarna P08-69  -  1  
11
16:00
lör
16:00    
Valhalla IP
GAIS - Djurgården IF P08-23  -  2  
12
11:00
sön
11:00    
Valhalla IP
GAIS - IFK Uddevalla1  -  10
 
17
18:30
fre
18:30    
Heden 3
GAIS - IF Brommapojkarna P08-FT4  -  2  
18
16:00
lör
16:00    
Påvelund 11 Konstgräs
Älvsborg FF Blå - GAIS Grön0  -  3  
 
25
12:00
lör
12:00    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Partille IF FK Röd5  -  0  
OKTOBER 2021
 
02
17:30
lör
17:30    
Åkeredsvallen 21 Konstgräs
Näsets SK Vit - GAIS Grön1  -  5  
 
06
18:30
ons
18:30    
Heden 4 Konstgräs
GAIS Grön - Örgryte IS Fotboll Röd2  -  5  
09
09:00
lör
09:00    
Kaparevallen
Hisingsbacka FC P07 - GAIS0  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
Kaparevallen
Kode IF P07 - GAIS0  -  8  
10
10:00
sön
10:00    
Rydets IP
Hovås Billdal IF P07 - GAIS0  -  3  
10
16:00
sön
16:00    
Rydets IP
IF Elfsborg:2 P07 - GAIS0  -  6  
10
17:15
sön
17:15    
Rydets IP
Hisingsbacka FC P07 - GAIS6  -  4  
 
17
17:15
sön
17:15    
Gaisgården 21
GAIS Grön - Kärra KIF Blå2  -  3  
 
22
13:00
fre
13:00    
Kristinehamn Arena
GAIS - IFK Uddevalla  -      
22
19:00
fre
19:00    
Kristinehamn Arena
LB07 - GAIS  -      
23
09:20
lör
09:20    
Kristinehamn Arena
IF Brommapojkarna - GAIS  -      
 
28
18:30
tor
18:30    
Heden 4 Konstgräs
GAIS Grön - Näsets SK Vit  -      
NOVEMBER 2021
 
13
12:00
lör
12:00    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Nosaby IF P13  -      
DECEMBER 2021
 
31
fre
00:00    
ÖIS-gården 21 Gräs
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS Grön  -