SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P14

Matcher
FEBRUARI 2024
 
04
13:30
sön
13:30    
Gerdskenvallen
Gerdsken BK - GAIS1  -  5  
 
17
12:00
lör
12:00    
Sthlm
AIK - GAIS Grön1  -  6  
17
13:00
lör
13:00    
Huvudstads Fältet
AIK - GAIS svart1  -  4  
18
12:00
sön
12:00    
Norrköping
IK Östria - GAIS3  -  2  
 
25
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
 
GAIS - Skeid (Nor)13  -  0  
MARS 2024
 
02
13:30
lör
13:30    
AnkarvallenVarberg
Varbergs BoIS - GAIS3  -  6  
03
15:30
sön
15:30    
Skolsalen Gaisgården
GAIS - Norrby IF7  -  1  
 
09
16:30
lör
16:30    
Borås Arena 2
IF Elfsborg - GAIS1  -  5  
10
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - IF Elfsborg  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Jordbrovallen
Jönköping Södra - GAIS  -      
17
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Halmstad BK7  -  1  
 
24
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS svart - Örgryte IS6  -  1  
 
26
20:15
tis
20:15    
Inlag Idrottscenter
Kungsbacka IF - GAIS  -      
APRIL 2024
 
06
14:30
lör
14:30    
Halmstad Arena IP plan 7
Halmstad BK - GAIS  -      
07
16:30
sön
16:30    
Kaparevallen Onsala
 
Kungsbacka IF - GAIS P14 Grön  -      
 
14
13:30
sön
13:30    
Hammarviken Arena
Örgryte IS FF Blå - GAIS 16  -  7  
14
15:30
sön
15:30    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Angered MBIK Svart10  -  1  
 
20
15:45
lör
15:45    
Hammarviken Arena
Örgryte IS FF Röd - GAIS 22  -  7  
 
27
15:00
lör
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Floda BoIF Blå10  -  0  
28
15:30
sön
15:30    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Lerums IS 18  -  0  
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Lillhagsplan
Backatorp IF Röd - GAIS 23  -  3  
 
09
10:00
tor
10:00    
Ytterns IP 3 konstgräs
Ytterby IS Blå - GAIS 12  -  0  
 
15
20:00
ons
20:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - IFK Göteborg2  -  2  
19
13:30
sön
13:30    
Ruddalen 2 Konstgräs
Utsiktens BK - GAIS 20  -  4  
 
22
20:00
ons
20:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Västra Frölunda IF Grön5  -  3  
25
15:00
lör
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - BK Skottfint8  -  2  
26
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Espanyol Göteborg IF5  -  0  
JUNI 2024
 
01
16:00
lör
16:00    
Rosenhill
Eriksbergs IF Svart - GAIS 1  -      
02
13:00
sön
13:00    
Mölnlycke IP
Sjövalla FK /Mölnlycke IS - GAIS 2  -      
 
05
18:30
ons
18:30    
Surte 2 Konstgräs
Surte IS FK Svart - GAIS 1  -      
08
18:00
lör
18:00    
Kongevi 1 Konstgräs
IK Kongahälla Vit - GAIS 2  -      
09
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Qviding FIF Svart  -      
 
12
20:00
ons
20:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Hjuviks AIK Blå  -      
AUGUSTI 2024
 
11
15:30
sön
15:30    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Örgryte IS FF Blå  -      
 
14
20:00
ons
20:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - BK Häcken Svart  -      
15
20:00
tor
20:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Önnereds IK Röd  -      
17
lör
00:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Örgryte IS FF Röd  -      
 
25
12:00
sön
12:00    
Flodala IP 3 KG
Floda BoIF Blå - GAIS 2  -      
25
15:45
sön
15:45    
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS 1 - GAIS 1  -      
 
31
15:00
lör
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Backatorp IF Röd  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
11:30
sön
11:30    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Ytterby IS Blå  -      
 
14
14:30
lör
14:30    
Ruddalen 2 Konstgräs
Västra Frölunda IF Grön - GAIS 1  -      
15
16:30
sön
16:30    
Kviberg 2 konstgräs
IFK Göteborg - GAIS 2  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Utsiktens BK  -      
22
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Älvsborg FF Blå  -      
 
29
15:00
sön
15:00    
Blidvädersplan
BK Skottfint - GAIS 2  -      
29
17:30
sön
17:30    
Kviberg 5 konstgräs
Espanyol Göteborg IF - GAIS 1  -      
OKTOBER 2024
 
05
13:00
lör
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - Sjövalla FK /Mölnlycke IS  -      
06
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Eriksbergs IF Svart  -      
 
12
13:00
lör
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 2 - IK Kongahälla Vit  -      
13
16:30
sön
16:30    
Härlanda Park 2 Konstgräs
Qviding FIF Svart - GAIS 1  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS 1 - Surte IS FK Svart  -      
20
14:15
sön
14:15    
Apelsinplan 2 Konstgräs
Önnereds IK Röd - GAIS 2  -      
 
27
14:00
sön
14:00    
Slättadamm 2 konstgräs
BK Häcken Svart - GAIS 1  -      
27
18:00
sön
18:00    
Torslandavallen 2 Konstgräs
Hjuviks AIK Blå - GAIS 2  -      
DECEMBER 2024
 
31
tis
00:00    
Lövgärdesplan 2 Konstgräs
Angered MBIK Svart - GAIS 2  -