Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS
P14

Matcher
DECEMBER 2019
 
15
10:30
sön
10:30    
Prioritet Serneke Arena Göteborg
GAIS - Bækkelaget SK Norway1  -  0  
JANUARI 2020
 
25
17:00
lör
17:00    
Ruddalen IP
GAIS - Brøndby IF0  -  4  
FEBRUARI 2020
 
02
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - IF Elfsborg U149  -  1  
 
08
13:00
lör
13:00    
Olympia
Helsingborgs IF - GAIS 4  -  2  
 
16
16:15
sön
16:15    
Halmstad arena
Halmstad BK P05 - GAIS5  -  3  
 
23
15:30
sön
15:30    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - IFK Göteborg7  -  3  
 
29
15:30
lör
15:30    
Prioritet Serneke Arena
Lillån FK - GAIS0  -  7  
MARS 2020
 
01
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadion Plan 9
Malmö FF - GAIS7  -  6  
 
06
17:30
fre
17:30    
Rosenlunds IP - Elit Cup Jönköping
IFK Norrköping - GAIS0  -  3  
07
11:00
lör
11:00    
Elmiahallen - Elit Cup Jönköping
GAIS - Jönköping Södra4  -  0  
07
14:00
lör
14:00    
Elmiahallen - Elit Cup Jönköping
GAIS - Motala AIF6  -  4  
08
10:00
sön
10:00    
Elmiahallen - Elit Cup Jönköping
GAIS - Hammarby IF3  -  3  
APRIL 2020
 
05
15:15
sön
15:15    
Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Backatorp IF1  -  4  
 
28
19:15
tis
19:15    
Övrig plats
IK Kongahälla P05 - GAIS2  -  6  
MAJ 2020
 
01
11:00
fre
11:00    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Röd - GAIS Svart2  -  4  
03
15:00
sön
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - Hisingsbacka FC Svart9  -  4  
03
16:30
sön
16:30    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - BK Häcken Svart8  -  1  
 
10
15:00
sön
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - BK Häcken Svart6  -  2  
 
17
15:00
sön
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - IF Mölndal Fotboll6  -  2  
17
17:30
sön
17:30    
Hammarviken Arena
Örgryte IS FF Röd - GAIS Grön6  -  2  
 
24
17:00
sön
17:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - GAIS Svart6  -  6  
24
17:00
sön
17:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - GAIS Svart6  -  6  
 
31
18:45
sön
18:45    
Backavallen 1 Konstgräs
Backatorp IF Röd - GAIS Grön7  -  2  
JUNI 2020
 
01
19:30
mån
19:30    
Lindevi IP 3 Konstgräs
GAIS Svart - Lindome GIF Svart  -      
05
17:30
fre
17:30    
Öjersjö IP 1 Konstgräs
Öjersjö IF Vit - GAIS Svart  -      
05
19:15
fre
19:15    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - Västra Frölunda IF Vit  -      
 
13
16:30
lör
16:30    
Frejaplan 1 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll - GAIS Grön  -      
14
15:00
sön
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - Assyriska BK Vit  -      
AUGUSTI 2020
 
16
17:30
sön
17:30    
Färjenäsplan
Lundby IF Grön - GAIS Svart  -      
 
21
19:15
fre
19:15    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - IFK Göteborg  -      
23
17:30
sön
17:30    
Lindevi IP 3 Konstgräs
Lindome GIF Svart - GAIS Grön  -      
 
30
16:30
sön
16:30    
Öjersjö IP 1 Konstgräs
Öjersjö IF Vit - GAIS Grön  -      
30
16:30
sön
16:30    
Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
IK Zenith Grön - GAIS Svart  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
15:00
sön
15:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - Hovås Billdal IF 1  -      
06
16:30
sön
16:30    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - Assyriska BK Vit  -      
 
18
19:00
fre
19:00    
Djupedalsplan A Konstgräs
Mölnlycke IF Gul - GAIS Svart  -      
20
17:30
sön
17:30    
Färjenäsplan
Lundby IF Grön - GAIS Grön  -      
 
25
19:15
fre
19:15    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Svart - Hisingsbacka FC Svart  -      
27
17:00
sön
17:00    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - IFK Göteborg  -      
OKTOBER 2020
 
02
19:15
fre
19:15    
ÖIS-gården 2 Gräs
Örgryte IS FF Röd - GAIS Svart  -      
04
14:30
sön
14:30    
Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Grön - GAIS Grön  -      
 
11
15:30
sön
15:30    
Gaisgården 2 Konstgräs 1
GAIS Grön - Hovås Billdal IF 1  -      
DECEMBER 2020
 
31
tor
00:00    
Välens Nya konstgräs
Västra Frölunda IF Vit - GAIS Svart  -