SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS

Spelade matcher
AUGUSTI 2022
 
16
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 2 Konstgräs
A-lag » 
GAIS - Hisingsbacka FC
1  -  2  
16
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Hisingsbacka FC
1  -  2  
 
14
17:00
sön
17:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Ljungskile SK Herrfotboll
3  -  0  
14
15:00
sön
15:00    
P8, Sjöbo Arena
P8 » 
Borås GIF - GAIS
  -      
13
16:00
lör
16:00    
U17, Klostergårdens IP
U17 » 
Lunds BK - GAIS
3  -  2  
13
13:00
lör
13:00    
P13 Svart, Frejaplan 11 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll Röd - GAIS Svart7  -  3  
13
12:00
lör
12:00    
P14 Grön, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS 1 - GAIS Grön4  -  3  
13
12:00
lör
12:00    
U19, Landskrona IP C-plan
U19 » 
Landskrona BoIS - GAIS
1  -  6  
10
19:00
ons
19:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
IK Oddevold - GAIS
0  -  2  
10
18:00
ons
18:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - IF Elfsborg
3  -  3  
10
15:00
ons
15:00    
P13 Grön, ÖIS Gården
ÖIS - GAIS Grön  -      
09
19:00
tis
19:00    
A-lag, Kortedalavallen 1 Gräs
A-lag » 
Kortedala IF - GAIS
0  -  12
09
19:00
tis
19:00    
U19, Kortedalavallen 1 Gräs
U19 » 
Kortedala IF - GAIS
0  -  12
 
07
15:00
sön
15:00    
U17, Kviberg 2 konstgräs
U17 » 
IFK Göteborg - GAIS
1  -  1  
07
11:00
sön
11:00    
P10, Odenplan
P10 » 
Hammarby IF - GAIS
  -      
06
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - IFK Göteborg
1  -  2  
05
19:00
fre
19:00    
A-lag, Malmö Stadion
A-lag » 
BK Olympic - GAIS
0  -  3  
05
18:30
fre
18:30    
U19, Hammarviken Arena
U19 » 
Örgryte IS Fotboll - GAIS
1  -  2  
JULI 2022
 
31
16:00
sön
16:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Qviding FIF
4  -  0  
31
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - BK Häcken
3  -  1  
30
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Utsiktens BK
2  -  1  
30
12:00
lör
12:00    
U16, Stora Höga IP 2
U16 » 
Vallens IF - GAIS
4  -  3  
 
23
17:40
lör
17:40    
U19, Konstgräsplanen Gaisgården
U19 » 
Götaholm BK - GAIS
  -      
23
13:00
lör
13:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
GAIS - IK Oddevold
0  -  0  
22
20:10
fre
20:10    
U19, Bravida Arena
U19 » 
Onsala BK - GAIS
  -      
22
18:50
fre
18:50    
P12 Grön, Kviberg 9b
GAIS - Escuela de Futbol Platense0  -  3  
22
15:40
fre
15:40    
U19, Konstgräsplanen Gaisgården
U19 » 
The Tactial Specialists FC - GAIS
  -      
22
10:20
fre
10:20    
U19, Kviberg 5
U19 » 
Smedby BoIK - GAIS
  -      
21
18:10
tor
18:10    
U19, Heden 3
U19 » 
SG FCU - Kisdorf - GAIS
  -      
21
15:20
tor
15:20    
P12 Grön, Kviberg
GAIS - Prep Schools Pumas Red11  -  4  
21
12:20
tor
12:20    
P14 Svart, Inlag 4
JSC Pitray-Olier Paris 1 Red (France) - GAIS4  -  1  
21
12:00
tor
12:00    
P14 Grön, Kviberg 17
 
GAIS - Ordin FC (Brazil)0  -  2  
21
08:00
tor
08:00    
P14 Svart, Inlag 9
GAIS - SK Sprint-Jeløy (Norge)4  -  2  
20
14:50
ons
14:50    
P13 Grön, Kviberg 24
GAIS 1 - Concordia Eschersheim  -      
20
14:50
ons
14:50    
U19, Frejaplan
U19 » 
AS Meudon - GAIS
  -      
20
12:20
ons
12:20    
P12 Grön, Kviberg 10A
GAIS - Prep Schools Pumas Green10  -  2  
20
11:30
ons
11:30    
P13 Svart, Grimbo 1
GAIS 2 - Stala IF  -      
20
09:50
ons
09:50    
P14 Svart, Inlag 10
GAIS -  TSV Weyhe-Lahausen5  -  0  
20
09:00
ons
09:00    
P14 Grön, Kviberg 16
GAIS - All Star United4  -  0  
19
17:00
tis
17:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Magnet Youth Club Tansania16  -  1  
19
16:00
tis
16:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Altona 93 - Altonaer FC von 1893 Hamburg 5  -  1  
19
16:00
tis
16:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - KLYS- Kulia Lumpur Youth Soccer Singapore 16  -  1  
19
15:50
tis
15:50    
P14 Grön, Härlanda 2
Hittarps IK :10 - GAIS0  -  5  
19
14:40
tis
14:40    
U19, Frejaplan
U19 » 
Kullavik IF - GAIS
  -      
19
13:20
tis
13:20    
P13 Svart, Grimbo 1
Live your world cup - GAIS 2  -      
19
13:00
tis
13:00    
P14 Svart, Inlag 6
Kungsbacka IF Vit - GAIS0  -  3  
19
11:30
tis
11:30    
P12 Grön, Kviberg 20
GAIS - AFC Eskilstuna11  -  3  
19
09:50
tis
09:50    
P13 Grön, Kviberg 23
Götene IF - GAIS 1  -      
18
15:40
mån
15:40    
P14 Grön, Kviberg 22
GAIS - Breidablik 44  -  0  
18
14:50
mån
14:50    
P14 Svart, Inlag 4
GAIS - Josh Evans Soccer School0  -  3  
18
14:00
mån
14:00    
P12 Grön, Kviberg 10 B
GAIS - ACBB Paris 212  -  0  
18
09:50
mån
09:50    
P13 Grön, Kviberg 23
GAIS 1 - Intercups MX  -      
18
09:50
mån
09:50    
P13 Svart, Slättadamm
GAIS 2 - Strömsbro IF orange  -      
18
09:00
mån
09:00    
U19, Åbyvallen
U19 » 
GAIS - Club Independiente
  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Hammarby IF7  -  1  
15
17:00
fre
17:00    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Örgryte IS3  -  0  
14
19:30
tor
19:30    
P14 Svart, Apelsinplan
Kungsladugård BK - GAIS0  -  3  
14
19:00
tor
19:00    
P15, Viskavallen
P15 » 
Kinna IF - GAIS
  -      
12
20:00
tis
20:00    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - Romelanda UF
  -      
 
05
17:30
tis
17:30    
P11, Rävkärrsplan
P11 » 
Fässberg - GAIS
  -      
 
02
17:15
lör
17:15    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Finlandia Pallo AIF 115  -  1  
JUNI 2022
 
28
19:30
tis
19:30    
A-lag, Lindevi IP 1 Konstgräs
A-lag » 
Lindome GIF - GAIS
0  -  1  
28
19:30
tis
19:30    
A-lag, Lindevi IP 1 Konstgräs
A-lag » 
Lindome GIF - GAIS
0  -  1  
 
26
14:00
sön
14:00    
U19, Ängelholms IP A-plan
U19 » 
Ängelholms FF - GAIS
0  -  1  
23
19:00
tor
19:00    
A-lag, Skarsjövallen
A-lag » 
Ljungskile SK Herrfotboll - GAIS
0  -  2  
23
17:00
tor
17:00    
U17, Olympiafältet Plan 8
U17 » 
Helsingborgs IF - GAIS
1  -  0  
22
20:15
ons
20:15    
U16, Backavallen 1 Konstgräs
U16 » 
Backatorp IF - GAIS
2  -  1  
22
19:15
ons
19:15    
P10, Heden 5
P10 » 
GAIS Grön - Partille IF FK Röd
  -      
22
18:30
ons
18:30    
P10, Heden 5
P10 » 
GAIS Svart - Partille IF FK Vit
  -      
21
19:00
tis
19:00    
U19, Naturgräsplanen Gaisgården
U19 » 
GAIS - Qviding FIF
  -      
21
18:00
tis
18:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Norrby IF 10  -  1  
20
18:30
mån
18:30    
P12 Svart, Heden 4
GAIS P11 - GAIS P12u  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
P14 Svart, Rosta Gärde 91
 
Åbo IFK - GAIS4  -  2  
19
12:00
sön
12:00    
P14 Svart, Rosta Gärde 92
GAIS - Qviding FIF 17  -  0  
19
08:00
sön
08:00    
P14 Svart, Rosta Gärde 93
Mariebo IK svart - GAIS0  -  7  
18
18:00
lör
18:00    
P14 Svart, Lugnet 91
IK Huge vit - GAIS1  -  5  
18
16:00
lör
16:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
GAIS - Vänersborgs IF
2  -  0  
18
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - BK Häcken
4  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
P14 Svart, Rosta Gärde 93
 
GAIS - IF Brommapojkarna 08-2010  -  1  
18
13:30
lör
13:30    
P9, Rävekärrsplan
P9 » 
Lindsdals IF - GAIS
  -      
18
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Åtvidabergs FF
6  -  0  
18
12:00
lör
12:00    
P13 Grön, Välens Nya konstgräs 51
Västra Frölunda IF Vit - GAIS Grön3  -  0  
18
10:00
lör
10:00    
P14 Grön, Grönpepparparken B
Adolfsbergs IK - GAIS2  -  0  
18
09:00
lör
09:00    
P14 Svart, Ekäng KG 91
IFK Kumla 1 - GAIS1  -  1  
17
16:00
fre
16:00    
P14 Grön, Grönpepparparken B
Vasalund Stockholm IF 1 - GAIS0  -  6  
17
16:00
fre
16:00    
P14 Svart, Ekäng 92
Bollstanäs SK 2 - GAIS1  -  6  
17
13:00
fre
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - IFK Norrköping FK
0  -  0  
17
12:00
fre
12:00    
P14 Svart, Rosta Gärde 93
GAIS - IF Karlstad Fotboll 22  -  3  
17
11:00
fre
11:00    
P14 Grön, Lundby A
GAIS - Storvreta IK Blå2  -  1  
16
18:00
tor
18:00    
P9, Backavallen
P9 » 
Hisingsbacka FC P2012 - GAIS
  -      
14
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
GAIS - Qviding FIF
3  -  0  
14
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
GAIS - Qviding FIF
3  -  0  
 
12
17:30
sön
17:30    
P13 Grön, Kviberg 2:21
IFK Göteborg - GAIS Grön2  -  1  
12
17:20
sön
17:20    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Önnereds IK Grön7  -  0  
12
15:10
sön
15:10    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
Sävedalens IF - GAIS 1  -  7  
12
15:10
sön
15:10    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
Sävedalens IF Vit - GAIS Svart1  -  7  
12
15:00
sön
15:00    
U19, Kristineslätt IP 1
U19 » 
Falkenbergs FF - GAIS
1  -  1  
12
13:00
sön
13:00    
U17, Halmstad Arena P2
U17 » 
Halmstads BK - GAIS
3  -  3  
12
12:15
sön
12:15    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 5 - GAIS Svart
  -      
12
11:30
sön
11:30    
P9, Hässelbygårds bollplan
P9 » 
IF Brommapojkarna 13:3 - GAIS
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 4 - GAIS Grön
  -      
12
10:30
sön
10:30    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Önnereds IK Grön2  -  2  
12
09:00
sön
09:00    
F8-10, Gaisgården 22
F8-10 » 
GAIS - Vallens IF
  -      
12
09:00
sön
09:00    
P9, Hässelbygårds bollplan
P9 » 
Djurgårdens IF 13:14 - GAIS
  -      
11
18:30
lör
18:30    
P9, Orminge bollplan
P9 » 
IFK Stocksund - GAIS
  -      
11
16:00
lör
16:00    
A-lag, Malmö Stadion
A-lag » 
IFK Malmö FK - GAIS
1  -  2  
11
15:30
lör
15:30    
P9, Tyresö
P9 » 
Jarlabergs IF /Tyresö City - GAIS
  -      
11
15:00
lör
15:00    
U16, Nysätra IP
U16 » 
Skoftebyns IF - GAIS
3  -  6  
11
13:15
lör
13:15    
P13 Svart, Rydsbergsplan 11 Konstgräs
Lerums IS 2 - GAIS Svart3  -  2  
11
12:30
lör
12:30    
P14 Svart, Flodala IP 3 KG
Floda BoIF Blå - GAIS Svart3  -  6  
11
11:30
lör
11:30    
P9, Hässelby IP
P9 » 
IF Brommapojkarna 13:2 - GAIS
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P11, Öjersjö IP
P11 » 
Öjersjö Svart - GAIS Svart
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P11, Öjersjö IP
P11 » 
Öjersjö Blå - GAIS Grön
  -      
11
09:00
lör
09:00    
P9, Hässelby IP
P9 » 
Djurgårdens IF 13:6 - GAIS
  -      
09
20:30
tor
20:30    
P15, Åbyvallen 1 Konstgräs
P15 » 
Fässbergs IF 1 - GAIS
1  -  3  
08
19:00
ons
19:00    
P12 Grön, Yttern IP
Ytterby IS P09 - GAIS6  -  1  
08
18:45
ons
18:45    
P10, Heden 5
P10 » 
GAIS Grön - Qviding FIF P11 Svart
  -      
08
17:30
ons
17:30    
P10, Heden 5
P10 » 
GAIS Svart - Qviding FIF P11 Svart
  -      
08
17:00
ons
17:00    
P9, Backavallen IP
P9 » 
Kärra Dragons P2012 - GAIS
  -      
07
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
GAIS - Ale United
7  -  1  
07
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
GAIS - Ale United
7  -  1  
06
17:00
mån
17:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - BK Olympic
2  -  2  
06
13:30
mån
13:30    
P9, Strömsvallen
P9 » 
IFK Strömstad P2012 - GAIS
  -      
06
11:00
mån
11:00    
P9, Strömsvallen
P9 » 
IFK Strömstad P2012 - GAIS
  -      
06
09:40
mån
09:40    
P10, Klubbvägen 33
P10 » 
Västra Frölunda Cup - GAIS
  -      
 
05
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - Kungsladugårds BK Röd7  -  0  
05
13:00
sön
13:00    
P12 Grön, Heden
FF Atletiko Malmö - GAIS3  -  0  
05
10:30
sön
10:30    
P13 Grön, Kviberg plan nr.5
Djurgården - GAIS  -      
05
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Lunden Överås BK Grön
  -      
05
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Lunden Överås BK vit
  -      
05
09:00
sön
09:00    
P12 Grön, Heden
Hamarby IF P10-1 - GAIS3  -  4  
04
17:30
lör
17:30    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Gunnilse IS Blå3  -  0  
04
17:00
lör
17:00    
P12 Grön, Övrig plats
IK Östria - GAIS2  -  1  
04
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - IF Elfsborg
1  -  3  
04
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Skövde AIK
4  -  4  
04
12:00
lör
12:00    
P10, Åby plan 8
P10 » 
IF Mölndal P2012 - GAIS P10
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P12 Grön, Övrig plats
FC Kallfors P09 - GAIS2  -  1  
03
17:00
fre
17:00    
P9, Hildedalsgatan 15
P9 » 
KF Velebit - GAIS
  -      
02
20:15
tor
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - Partille IF FK Röd
4  -  3  
MAJ 2022
 
31
20:15
tis
20:15    
A-lag, Landvetter IP B-plan
A-lag » 
Landvetter IS - GAIS
2  -  4  
31
20:15
tis
20:15    
U19, Landvetter IP B-plan
U19 » 
Landvetter IS - GAIS
2  -  4  
30
20:15
mån
20:15    
P14 Grön, Rydbergsplan 1
Lerums IS 1 - GAIS Grön3  -  1  
 
29
17:00
sön
17:00    
A-lag, Falcon Alkoholfri Arena
A-lag » 
Falkenbergs FF - GAIS
0  -  0  
29
15:20
sön
15:20    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - Örgryte IS Fotboll Röd3  -  4  
29
14:00
sön
14:00    
P8, Härlanda 22
P8 » 
Qviding FIF Vit - GAIS Svart
  -      
29
13:40
sön
13:40    
P12 Grön, Övrig plats
FBS ALS DK - GAIS5  -  1  
29
13:00
sön
13:00    
P12 Svart, Wormo Cup Landskrona
Halmstad BK - GAIS5  -  5  
29
12:00
sön
12:00    
F8-10, Jonsereds IP 22 Konstgräs
F8-10 » 
Jonsereds IF 2 - GAIS
8  -  1  
29
11:20
sön
11:20    
P12 Grön, Övrig plats
Kalmar Södra - GAIS2  -  2  
29
10:00
sön
10:00    
P13 Grön, Heden samling 9.00
GAIS - FC ROSENGÅRD  -      
29
09:00
sön
09:00    
P12 Grön, Övrig plats
Mjällby - GAIS1  -  2  
29
09:00
sön
09:00    
P12 Svart, Wormo Cup Landskrona
FC Djursholm - GAIS1  -  2  
28
14:10
lör
14:10    
P12 Svart, Övrig plats
GAIS - Trelleborg FF8  -  2  
28
14:00
lör
14:00    
P12 Grön, Övrig plats
Helsingborgs IF P10-1 - GAIS1  -  6  
28
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Örgryte IS Fotboll
2  -  2  
28
13:00
lör
13:00    
U19, Ljusseveka 2, Värnamo
U19 » 
IFK Värnamo - GAIS
3  -  1  
28
12:00
lör
12:00    
P13 Grön, Heden
Norrby if - GAIS  -      
28
11:20
lör
11:20    
P12 Svart, Övrig plats
GAIS - FC Trelleborg3  -  4  
28
11:00
lör
11:00    
P12 Grön, Övrig plats
IK Wormo P10 - GAIS1  -  4  
28
11:00
lör
11:00    
P12 Svart, ÖIS-gården 21 Gräs
Örgryte IS FF Blå - GAIS Svart  -      
28
09:00
lör
09:00    
P12 Svart, Wormo Cup Landskrona
Helsingborgs IF - GAIS4  -  3  
27
20:00
fre
20:00    
P12 Grön, Övrig plats
Djurgården IF P10 - GAIS2  -  2  
27
17:40
fre
17:40    
P12 Svart, Wormo Cup Landskrona
IK Wormo - GAIS1  -  12
27
16:00
fre
16:00    
P12 Grön, Övrig plats
Malmö FF P10-1 - GAIS4  -  4  
27
16:00
fre
16:00    
P13 Grön, Heden samling 15.00
Lilla Torg - GAIS  -      
27
14:10
fre
14:10    
P12 Svart, Wormo Cup Landskrona
GAIS - MFF6  -  4  
27
12:00
fre
12:00    
P13 Grön, Heden samling 11.00
FC Djursholm - GAIS  -      
27
11:30
fre
11:30    
P12 Svart, Wormo cup Landskrona
IF Lödde - GAIS1  -  4  
26
16:00
tor
16:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Oskarshamns AIK
3  -  0  
26
13:00
tor
13:00    
U17, Behrn Arena
U17 » 
Örebro SK FK - GAIS
1  -  3  
24
18:30
tis
18:30    
P12 Grön, Övrig plats
GAIS - IK Zenith P097  -  1  
23
18:45
mån
18:45    
P11, Öjersjö IP
P11 » 
Öjersjö Svart - GAIS Grön
  -      
 
22
17:20
sön
17:20    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Eriksbergs IF Blå8  -  0  
22
16:30
sön
16:30    
P15, Påvelund 1 Konstgräs
P15 » 
Älvsborg FF Svart - GAIS
2  -  3  
22
16:00
sön
16:00    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Eriksbergs IF Vit21  -  1  
22
15:00
sön
15:00    
P13 Svart, Gaisgården 21
GAIS Svart - BK Häcken Gul7  -  2  
22
13:00
sön
13:00    
P9, Kärnavallen
P9 » 
Hermansby IF P2012 - GAIS
  -      
22
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Jönköpings Södra IF
3  -  0  
22
12:15
sön
12:15    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 1 - GAIS Grön
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 2 - GAIS Svart
  -      
22
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Gunnilse IS Svart
  -      
22
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Gunnilse IS vit
  -      
22
09:00
sön
09:00    
F8-10, Gaisgården 22
F8-10 » 
GAIS - BK Häcken 1
5  -  6  
21
15:30
lör
15:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - KF Velebit
  -      
21
15:15
lör
15:15    
P11, Öjersjö IP
P11 » 
Öjersjö Blå - GAIS Svart
  -      
21
15:15
lör
15:15    
U16, Hovås Billdal Arena 1
U16 » 
Hovås Billdal IF - GAIS
2  -  4  
21
13:30
lör
13:30    
P14 Svart, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
IK Zenith Svart - GAIS Svart1  -  6  
21
13:00
lör
13:00    
P13 Grön, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - GAIS Grön0  -  7  
21
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Jönköpings Södra IF
2  -  0  
21
12:00
lör
12:00    
P14 Grön, Kviberg 5 konstgräs
IFK Göteborg - GAIS Grön6  -  2  
20
19:00
fre
19:00    
A-lag, Åbyvallen 1 Konstgräs
A-lag » 
Lindome GIF - GAIS
1  -  3  
17
20:15
tis
20:15    
A-lag, Kongevi 1 Konstgräs
A-lag » 
IK Kongahälla - GAIS
1  -  3  
17
20:15
tis
20:15    
U19, Kongevi 1 Konstgräs
U19 » 
IK Kongahälla - GAIS
1  -  3  
 
15
18:45
sön
18:45    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS Svart - PartilleIF FK Gul
  -      
15
17:30
sön
17:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS Svart - Partille IF FK Vit
  -      
15
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - Landvetter IS Grön10  -  1  
15
13:00
sön
13:00    
F8-10, Björkö gräs 11
F8-10 » 
IFK Björkö - GAIS
7  -  0  
15
13:00
sön
13:00    
P9, Åby IP
P9 » 
IF Mölndal Fotboll P2012 - GAIS
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P13 Svart, Kongevi 12
IK Kongahälla Grön - GAIS Svart0  -  7  
15
10:00
sön
10:00    
P12 Grön, Välens Nya konstgräs 51
Västra Frölunda IF Grön - GAIS Grön3  -  7  
15
09:55
sön
09:55    
P10, Gaisgården 21
P10 » 
GAIS Svart - Jonsereds IF Gul
  -      
15
08:45
sön
08:45    
P10, Gaisgården 22
P10 » 
GAIS Grön - Jonsereds IF Blå
  -      
14
16:30
lör
16:30    
P12 Svart, Kortedalavallen 3
Espanyol Göteborg IF 1 - GAIS Svart3  -  8  
14
16:00
lör
16:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Lunds BK
1  -  1  
14
16:00
lör
16:00    
P13 Grön, Vi går tillsammans på ALaget samling 15.30
GAIS - Lund  -      
14
15:15
lör
15:15    
P12 Grön, Kortedalavallen 3
Espanyol Göteborg IF 2 - GAIS Grön2  -  13
14
14:00
lör
14:00    
U17, Skyttis 1, Kalmar
U17 » 
Kalmar FF - GAIS
2  -  3  
14
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Vänersborgs IF
7  -  2  
14
13:00
lör
13:00    
U19, Gasten IP 2, Kalmar
U19 » 
Kalmar FF - GAIS
1  -  1  
13
19:30
fre
19:30    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - Kärra Dragons FC
2  -  6  
11
18:00
ons
18:00    
P8, Kviberg 9 5m5 nr 1
P8 » 
Bergsjön SK Vit - GAIS Svart
  -      
11
18:00
ons
18:00    
P9, Kviberg
P9 » 
Bergsjön SK Svart - GAIS
  -      
10
20:15
tis
20:15    
P14 Grön, Slättadamm 2 konstgräs
GAIS Grön - BK Häcken Svart  -      
 
08
20:15
sön
20:15    
P15, Torslandavallen 2 Konstgräs
P15 » 
Torslanda IK Blå - GAIS
2  -  3  
08
18:30
sön
18:30    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Floda BoIF8  -  0  
08
17:30
sön
17:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS Grön - Öjersjö Vit
  -      
08
17:00
sön
17:00    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Hjuviks AIK9  -  1  
08
15:10
sön
15:10    
P14 Svart, Heden 4
GAIS Svart - Angered BK Röd3  -  3  
08
14:45
sön
14:45    
P10, Hjällbovallen 21 konstgräs
P10 » 
GAIS Grön - Gunnilse IS Röd
  -      
08
14:30
sön
14:30    
U17, Valhalla 1 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Mjällby AIF
2  -  1  
08
13:15
sön
13:15    
P13 Grön, Torslandavallen 21 Samling 12.15
Torslanda - GAIS0  -  15
08
11:15
sön
11:15    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 3 - GAIS Svart
  -      
08
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Gunnilse IS röd
  -      
08
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Gunnilse IS Gul
  -      
08
09:00
sön
09:00    
F8-10, Gaisgården 22
F8-10 » 
GAIS - BK Häcken 2
3  -  7  
07
17:30
lör
17:30    
P13 Svart, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Assyriska   -      
07
16:00
lör
16:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Torns IF
5  -  1  
07
14:00
lör
14:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Mjällby AIF
1  -  1  
07
12:00
lör
12:00    
P11, Lövgärdsplan
P11 » 
Angered MBIK - GAIS Svart
  -      
07
12:00
lör
12:00    
U16, Kviberg 2 konstgräs
U16 » 
IFK Göteborg - GAIS
4  -  1  
07
11:25
lör
11:25    
P8, Öjersjö IP 3
P8 » 
GAIS - Öjersjö IF
  -      
07
10:35
lör
10:35    
P8, Öjersjö IP 4
P8 » 
GAIS - Angered MBIK
  -      
07
09:45
lör
09:45    
P8, Öjersjö IP 4
P8 » 
GAIS - Öjersjö IF
  -      
07
08:55
lör
08:55    
P8, Öjersjö IP 5
P8 » 
GAIS - Utbynäs SK
  -      
06
19:15
fre
19:15    
P13 Svart, Donsövallen 11
Södra Skärgårdens IK - GAIS Svart3  -  4  
06
19:00
fre
19:00    
P14 Grön, Ruddalen 2 Konstgräs
Näsets SK Gul - GAIS Grön1  -  11
03
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
GAIS - Sävedalens IF
0  -  2  
03
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
GAIS - Sävedalens IF
0  -  2  
 
01
14:00
sön
14:00    
P12 Svart, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Brommapojkarna P10-23  -  1  
01
13:15
sön
13:15    
P10, Lövgärdesplan 22 Konstgräs
P10 » 
Angered MBIK Vit - GAIS Grön
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P9, Härlanda Park
P9 » 
Qviding FIF vinröd - GAIS
  -      
01
12:30
sön
12:30    
P11, Valhamra IP
P11 » 
Sävedalens IF Svart - GAIS Grön
  -      
01
12:30
sön
12:30    
P11, Valhamra IP
P11 » 
Sävedalens IF Blå - GAIS Svart
  -      
01
12:00
sön
12:00    
F8-10, Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
F8-10 » 
Götaholms BK - GAIS
1  -  4  
01
12:00
sön
12:00    
P10, Lövgärdesplan 22 Konstgräs
P10 » 
Angered MBIK Vit - GAIS Svart
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P8, Härlanda 22
P8 » 
Qviding FIF Vinröd - GAIS Svart
  -      
01
10:30
sön
10:30    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Brommapojkarna P10-20  -  4  
APRIL 2022
 
30
15:00
lör
15:00    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Kortedala IF Svart5  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
A-lag, Ängelholms IP A-plan
A-lag » 
Ängelholms FF - GAIS
3  -  1  
30
14:00
lör
14:00    
U17, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U17 » 
Trelleborgs FF - GAIS
1  -  2  
30
14:00
lör
14:00    
U19, Östervångsstadions IP A-plan
U19 » 
Trelleborgs FF - GAIS
0  -  0  
30
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Vallens IF
3  -  0  
29
19:15
fre
19:15    
P14 Grön, Härlanda Park 2 Konstgräs
Qviding FIF Vinröd - GAIS Grön2  -  4  
29
19:15
fre
19:15    
P14 Svart, Kobbegården Övre
Askims IK Svart - GAIS Svart0  -  7  
27
20:15
ons
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - BK Häcken Svart
2  -  3  
26
19:30
tis
19:30    
A-lag, Lindevi IP 1 Konstgräs
A-lag » 
Lindome GIF - GAIS
2  -  3  
26
19:30
tis
19:30    
U19, Lindevi IP 1 Konstgräs
U19 » 
Lindome GIF - GAIS
2  -  3  
 
24
17:00
sön
17:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Åtvidabergs FF
1  -  0  
24
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - Partille IF FK Röd6  -  0  
24
14:00
sön
14:00    
U17, Malmö Stadionområdet plan 7
U17 » 
Malmö FF - GAIS
2  -  1  
24
11:00
sön
11:00    
P13 Svart, Hagenplan 11
GAIS Svart - Älvsborg FF Vit4  -  2  
24
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Götaholms BK
  -      
24
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Götaholms BK
  -      
24
09:00
sön
09:00    
F8-10, Gaisgården 22
F8-10 » 
GAIS - Qviding FIF Vinröd
11  -  9  
23
15:00
lör
15:00    
U19, Håstens IP konstgräs
U19 » 
Varbergs BoIS FC - GAIS
1  -  4  
23
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Backatorp IF
4  -  1  
23
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
IF Warta Svart - GAIS Grön  -      
23
12:00
lör
12:00    
P12 Svart, Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
IF Warta Vit - GAIS Svart  -      
23
10:30
lör
10:30    
P13 Grön, Flodala IP 31 KG
Floda BoIF Blå - GAIS Grön1  -  5  
22
18:30
fre
18:30    
P14 Svart, Heden 2 Konstgräs
GAIS Svart - Näsets SK Vit5  -  3  
18
17:30
mån
17:30    
P8, Lärjehallen
P8 » 
GAIS - Gunnilse IS
  -      
18
17:00
mån
17:00    
P8, Lärje hallen
P8 » 
GAIS - Gunnilse IS
  -      
18
16:30
mån
16:30    
P8, Lärje hallen
P8 » 
GAIS - Jonsered IF
  -      
18
15:45
mån
15:45    
P8, Lärje hallen
P8 » 
Bergums IF - GAIS
  -      
18
13:00
mån
13:00    
P14 Grön, Djupedalsplan 2
 
Hobro IK - GAIS3  -  4  
18
12:00
mån
12:00    
P10, Övrig plats
 
P10 » 
GAIS - Slutspel
  -      
18
11:20
mån
11:20    
P12 Svart, Guldheden 3
Trelleborg FC - GAIS4  -  3  
18
11:00
mån
11:00    
P12 Grön, Kviberg 5
GAIS - Proletären FF P091  -  1  
18
10:00
mån
10:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
- GAIS
  -      
18
08:50
mån
08:50    
P10, Heden 5
P10 » 
GAIS - Västra Frölunda
  -      
18
08:00
mån
08:00    
P14 Svart, Heden 2
GAIS - Vellinge IF3  -  0  
 
17
18:10
sön
18:10    
P12 Svart, Åby vallen 3
 
GAIS - Hobro IK DK4  -  4  
17
17:50
sön
17:50    
P10, Guldheden Södra 1
 
P10 » 
GAIS - Sundby BK DK
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P12 Grön, Lexby
Örebro SK P09 - GAIS2  -  6  
17
15:00
sön
15:00    
P14 Grön, Överåsvallen 1
GAIS - Landskrona Bois2  -  1  
17
15:00
sön
15:00    
P14 Svart, Djupedalsplan 2
FBK Karlstad - GAIS1  -  5  
17
14:30
sön
14:30    
P12 Svart, Guldheden södra 3
BK Olympic - GAIS1  -  5  
17
14:00
sön
14:00    
P10, Heden 6
P10 » 
GAIS - Veggers IF DK
  -      
17
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Lunds BK
4  -  3  
17
10:10
sön
10:10    
P12 Svart, Guldheden södra 3
Lovenstad FK LFK Minisats NO - GAIS2  -  12
17
10:00
sön
10:00    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
 
P11 » 
- GAIS
  -      
17
09:30
sön
09:30    
P10, Heden 6
P10 » 
GAIS - Djurgårdens IF
  -      
17
09:00
sön
09:00    
P14 Grön, Heden 2
Tullinge Fotboll Vit - GAIS1  -  4  
17
09:00
sön
09:00    
P14 Svart, Åby vallen 1
GAIS - Skoftebyn IF2  -  2  
17
08:30
sön
08:30    
P12 Grön, Lexby IP Partille
 
GAIS - BK Frem P091  -  2  
16
18:00
lör
18:00    
P10, Guldheden Södra 3
P10 » 
GAIS - Torslanda IK
  -      
16
18:00
lör
18:00    
P14 Grön, Öis gården
 
GAIS - FC Roskilde1  -  1  
16
16:00
lör
16:00    
P12 Grön, Vallhamra IP Sävedalen
GAIS - Tullinge P092  -  4  
16
15:00
lör
15:00    
P14 Svart, Mölnlycke IP
Partille IF - GAIS0  -  4  
16
14:30
lör
14:30    
P12 Svart, Guldheden södra 3
IFK Lidingö FK A2E - GAIS2  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Tvååkers IF
1  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Landskrona BoIS
3  -  0  
16
11:30
lör
11:30    
P14 Grön, Åby vallen 1
FC Rosengård - GAIS0  -  0  
16
10:30
lör
10:30    
P12 Grön, Härlanda Park 2
AIK P09 Vit - GAIS0  -  4  
16
10:20
lör
10:20    
P12 Svart, Guldheden Södra 3
GAIS - Kalmar FF 3  -  3  
16
10:00
lör
10:00    
P11, Övrig plats
 
P11 » 
- GAIS
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P10, Guldheden Södra 3
P10 » 
GAIS - Torslanda IK
  -      
16
09:30
lör
09:30    
P14 Svart, Åkeredsvallen
GAIS - Grödinge SK Grön4  -  0  
13
19:00
ons
19:00    
U16, Gothia Park 4
U16 » 
BK Häcken - GAIS
4  -  3  
12
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 2 Konstgräs
A-lag » 
GAIS - Kållered SK
1  -  1  
12
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Kållered SK
1  -  1  
11
19:00
mån
19:00    
A-lag, Edsborgs IP A-plan
A-lag » 
FC Trollhättan - GAIS
0  -  1  
 
10
17:20
sön
17:20    
P13 Grön, Gaisgården 21 Samling 16.30
GAIS Grön - Sävedalens IF Röd7  -  3  
10
15:30
sön
15:30    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - Mölnlycke IF3  -  2  
10
15:00
sön
15:00    
P14 Grön, Lexby IP
Partille IF P07 - GAIS2  -  4  
10
14:00
sön
14:00    
P12 Svart, Hallstahammar
GAIS - IFK Stocksund1  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P13 Svart, Lindevi 31 Konstgräs
Lindome GIF 1 - GAIS Svart6  -  6  
10
12:00
sön
12:00    
U19, Ruddalen 1 Konstgräs
U19 » 
Utsiktens BK - GAIS
1  -  3  
10
11:00
sön
11:00    
P12 Svart, Hallstahammar
IFK Lidingö P10A - GAIS2  -  0  
10
09:00
sön
09:00    
P12 Svart, Hallstahammar
DIF 10-2 - GAIS0  -  2  
09
17:00
lör
17:00    
P13 Grön, Heden 4
GAIS P13 Grön - LB07  -      
09
15:00
lör
15:00    
P9, Apelsinplan
P9 » 
Kungsladugårds BK P2012 - GAIS
  -      
09
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Skoftebyns IF
0  -  2  
09
12:00
lör
12:00    
P13 Grön, Heden 3
GAIS P13 Grön - Fc rosengård  -      
09
10:45
lör
10:45    
P9, Mölnlycke IP
P9 » 
Mölnlycke IS P2012/P2013 - GAIS
  -      
07
19:00
tor
19:00    
U17, Gothia Park konstgräs
U17 » 
BK Häcken - GAIS
3  -  1  
06
20:15
ons
20:15    
P15, Kobbegården Övre
P15 » 
GAIS - Askims IK Röd
0  -  0  
04
19:00
mån
19:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
GAIS - IK Oddevold
2  -  1  
 
03
15:00
sön
15:00    
P12 Grön, Kristinehamn Arena Final
RCD Espanyol Stockholm P09 - GAIS2  -  3  
03
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - IFK Göteborg
2  -  1  
03
10:30
sön
10:30    
P12 Grön, Kristinehamn Arena
GAIS - Djurgården IF P10-16  -  3  
03
10:30
sön
10:30    
P13 Svart, Rydbergsplan
Lerums is - GAIS  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10, Övrig plats
P10 » 
Cup Stockholm - GAIS
  -      
03
09:30
sön
09:30    
P11, Ramnavallen Norrby
P11 » 
Norrby - GAIS
  -      
02
21:00
lör
21:00    
P12 Grön, Övrig plats
GAIS - Rynninge IK P093  -  1  
02
18:00
lör
18:00    
P12 Grön, Övrig plats
GAIS - IFK Kristinehamn P0912  -  0  
02
17:00
lör
17:00    
P13 Svart, Heden
GAIS Svart - LB07  -      
02
14:00
lör
14:00    
P14 Grön, Fridemsvallen
IFK Uddevalla - GAIS Grön1  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Örgryte IS Fotboll
1  -  2  
02
12:30
lör
12:30    
P9, Fossums Kvarnväg 4
P9 » 
IK Oddevold - GAIS
  -      
02
12:30
lör
12:30    
U16, Ryda fotbollshall
U16 » 
IF Elfsborg - GAIS
2  -  1  
02
12:20
lör
12:20    
P10, Gubbängsvägen 63 Stockholm
P10 » 
Cup Stockholm - GAIS
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, Kristinehamn Arena
Spånga IS P09-A - GAIS1  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
P8, Hjällbovallen
P8 » 
Gunnilse IS - GAIS
  -      
02
09:00
lör
09:00    
P10, Klostergårdens IP Stattenavägen 27, 222 28 Lund
P10 » 
CUP Lund - GAIS
  -      
01
21:00
fre
21:00    
P12 Grön, Kristinehamn Arena
Hammarby IF P09-24 - GAIS0  -  4  
01
15:00
fre
15:00    
P12 Grön, Kristinehamn Arena
GAIS - IF Eker P097  -  2  
MARS 2022
 
30
20:15
ons
20:15    
U19, Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
U19 » 
Götaholms BK - GAIS
  -      
 
27
18:15
sön
18:15    
P9, Ringvallen IP 7m7
P9 » 
Örebro Syrianska Röd P2012 - GAIS
  -      
27
17:15
sön
17:15    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Fässberg
  -      
27
16:15
sön
16:15    
P9, Ringvallen IP 7m7
P9 » 
Västerås SK vit P2012 - GAIS
  -      
27
16:00
sön
16:00    
P14 Grön, Halmstad Arena plan 6
Halmstad BK - GAIS Svart2  -  5  
27
14:00
sön
14:00    
P14 Grön, Halmstad Arena plan 6
Halmstad BK - GAIS Grön1  -  2  
27
14:00
sön
14:00    
P9, Ringvallen IP 7m7
P9 » 
GAIS - Gidenonsbergs IF Vit P2012
  -      
27
13:00
sön
13:00    
U17, Konstgräsplanen Gaisgården
U17 » 
GAIS - Utsiktens BK
  -      
27
12:15
sön
12:15    
P12 Grön, Hjällbovallen
Gunnilse IS röd - GAIS GRÖN 0  -  29
27
11:00
sön
11:00    
P12 Svart, Hjällbovallen 22
Gunnilse IS svart - GAIS SVART1  -  19
27
10:15
sön
10:15    
P9, Ringvallen IP 1
P9 » 
GAIS - Gideonsbergs IF Röd P2012
  -      
27
08:45
sön
08:45    
P9, Ringvallen IP 1
P9 » 
Skå IK P2012 - GAIS
  -      
26
17:00
lör
17:00    
P12 Svart, Örebro
FC Stockholm - GAIS2  -  3  
26
15:30
lör
15:30    
P12 Svart, Örebro
GAIS - IFK Lidingö P10A0  -  5  
26
15:30
lör
15:30    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - Askims IK
  -      
26
14:00
lör
14:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
GAIS - Landskrona BoIS
  -      
26
13:45
lör
13:45    
P12 Svart, Örebro
GAIS - Degerfors IF 9  -  2  
26
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P06) - Kortedala IF (P06)
2  -  2  
26
12:00
lör
12:00    
P13 Grön, Samling 11.00 Ramnavallen Borås
Norrby if - GAIS  -      
26
11:30
lör
11:30    
P12 Svart, Örebro
Örebro SK - GAIS0  -  2  
26
09:00
lör
09:00    
P10, Bäraregatan 2, Norrköping
P10 » 
Hageby CUP - GAIS
  -      
25
19:00
fre
19:00    
P12 Grön, Lasselyckan
Ulricehamns IFK P09 - GAIS0  -  6  
23
18:30
ons
18:30    
P10, Heden
P10 » 
Jonsered if - GAIS Gröns / Svart
  -      
23
17:30
ons
17:30    
U19, Övrig plats
U19 » 
Gerdsken BK - GAIS
  -      
 
20
17:15
sön
17:15    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Qviding
  -      
20
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Örgryte IS9  -  3  
20
13:00
sön
13:00    
P14 Grön, Öisgården
Örgryte IS - GAIS8  -  1  
20
13:00
sön
13:00    
U17, Konstgräsplanen Gaisgården
U17 » 
GAIS - Götaholm P17
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P15, Borås Arena
P15 » 
IF Elfsborg - GAIS
  -      
20
11:30
sön
11:30    
P12 Grön, Kviberg 5
GAIS GRÖN - Örgryte IS Röd7  -  2  
20
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - KF Velebit
  -      
19
16:00
lör
16:00    
P12 Svart, Öisgården
Örgryte FF BLÅ - GAIS SVART 2  -  1  
19
15:30
lör
15:30    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - Falkenbergs FF
  -      
19
13:00
lör
13:00    
U19, Konstgräsplanen Gaisgården
U19 » 
GAIS - IFK Skövde
  -      
16
19:00
ons
19:00    
A-lag, Valhalla 1 Konstgräs
A-lag » 
GAIS - Tvååkers IF
  -      
16
18:45
ons
18:45    
P9, Välen IP
P9 » 
Västra Frölunda IF - GAIS
  -      
16
18:00
ons
18:00    
P9, Välen IP
P9 » 
Västra Frölunda IF - GAIS
  -      
 
13
17:15
sön
17:15    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
Gais - Särö
  -      
13
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Varberg BoIS FC9  -  2  
13
12:00
sön
12:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Stenungsunds IF P095  -  0  
13
11:00
sön
11:00    
P10, Hulan fotbollsplan, Lerum
P10 » 
Lerum - GAIS P10
  -      
13
11:00
sön
11:00    
P13 Svart, Vallhamra ip
Sävedalen - GAIS  -      
13
10:30
sön
10:30    
U17, Ryda fotbollshall
U17 » 
IF Elfsborg (P17) - GAIS (P17)
3  -  1  
13
09:45
sön
09:45    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Tölö IF
  -      
13
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Tölö IF
  -      
12
15:30
lör
15:30    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - BK Häcken
  -      
12
14:00
lör
14:00    
A-lag, Håstens IP konstgräs
A-lag » 
Varbergs BoIS FC - GAIS
  -      
12
14:00
lör
14:00    
U19, Ryda fotbollshall
U19 » 
IF Elfsborg (P19) - GAIS (P19)
3  -  2  
12
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P16) - Jönköpings Södra IF (P16)
3  -  3  
12
12:00
lör
12:00    
P14 Grön, Eriksdalsparken konstgräs, OLSFORS
Hestrafors IF - GAIS0  -  4  
09
18:30
ons
18:30    
P10, Heden
P10 » 
GAIS - Kärra dragons
  -      
09
18:30
ons
18:30    
P12 Svart, Heden 4
GAIS SVART - Eriksbergs IF 19  -  0  
 
06
17:45
sön
17:45    
P10, Bläsebovallen, Bollplansgatan 10
P10 » 
Gunnilse - GAIS Grön /Svart
  -      
06
16:00
sön
16:00    
P10, Övrig plats
P10 » 
Askim IK 1 - GAIS Grön
  -      
06
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Kungsbacka IF 5  -  0  
06
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - Qviding FIF (P17)
2  -  0  
06
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - IF Elfsborg p2012
  -      
05
17:30
lör
17:30    
A-lag, Valhalla IP
A-lag » 
Ängelholms ff - GAIS
  -      
05
16:30
lör
16:30    
P13 Grön, Halmstad arena IP konstgräs nr 7
Halmstad BK - GAIS P13 Grön  -      
05
16:00
lör
16:00    
P10, Heden
P10 » 
Askim IK 2 - GAIS Svart
  -      
05
16:00
lör
16:00    
P14 Grön, Kaparevallen
Onsala BK - GAIS1  -  5  
05
15:00
lör
15:00    
P10, Stora åvägen 1
P10 » 
Askims Ik 2 - GAIS Grön
  -      
05
15:00
lör
15:00    
P10, Heden
P10 » 
Askim IK 1 - GAIS Svart
  -      
05
13:30
lör
13:30    
P12 Svart, Blidvädersplan
BK Skottfint - GAIS Svart0  -  18
05
13:00
lör
13:00    
U16, Borås Arena 2 konstgräs
U16 » 
IF Elfsborg (P16) - GAIS (P16)
7  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS (P19) - Jönköpings Södra IF (P19)
1  -  2  
05
12:50
lör
12:50    
P9, Önneredsplan
P9 » 
IF Mölndal Fotboll P2012 - GAIS
  -      
05
12:15
lör
12:15    
P15, Härlanda Park
P15 » 
Qviding FIF - GAIS
  -      
05
10:30
lör
10:30    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Holmalunds IF P088  -  2  
02
18:30
ons
18:30    
P12 Grön, Heden
GAIS - IF Elfsborg P09/106  -  3  
02
18:00
ons
18:00    
P12 Svart, Heden
GAIS P2010u - IF Elfsborg P09/1015  -  3  
01
17:00
tis
17:00    
P11, Heden 4 / Heden 5
P11 » 
Mossen BK - GAIS
  -      
FEBRUARI 2022
 
27
17:15
sön
17:15    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Athletico Göteborg FC
  -      
27
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Kinna IF9  -  0  
27
13:00
sön
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P16) - Örgryte IS FF (P16)
0  -  5  
26
17:30
lör
17:30    
P13 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS P13 Grön - Ytterby  -      
26
16:30
lör
16:30    
U17, Ryda fotbollshall
U17 » 
Norrby IF (P17) - GAIS (P17)
3  -  4  
26
15:30
lör
15:30    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - Örgryte IS
  -      
26
13:00
lör
13:00    
A-lag, Naturgräsplanen Gaisgården
A-lag » 
ifk värnamo - GAIS
  -      
26
13:00
lör
13:00    
P14 Grön, Elmander Arena, Alingsås
Holmalunds IF - GAIS2  -  9  
26
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS (P19) - Qviding FIF (P19)
2  -  0  
23
18:30
ons
18:30    
P13 Grön, Tuvevallen samling 17.45
KF Velebit - GAIS P13 Grön  -      
 
20
17:15
sön
17:15    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - Jonsereds IF P093  -  2  
20
15:15
sön
15:15    
A-lag, Naturgräsplanen Gaisgården
A-lag » 
Malmö ff - GAIS
  -      
20
14:00
sön
14:00    
U16, Södermalms IP konstgräs
U16 » 
Skövde AIK (P16) - GAIS (P16)
1  -  6  
20
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS (P17) - Örgryte IS FF (P17)
6  -  0  
20
10:30
sön
10:30    
U19, Ryda fotbollshall
U19 » 
Norrby IF (P19) - GAIS (P19)
1  -  1  
19
13:30
lör
13:30    
P12 Grön, M.C.L.C Hallstahammar
Kungsängen - GAIS1  -  5  
19
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, M.C.L.C Hallstahammar
Brommapojkarna 33 - GAIS0  -  2  
19
11:00
lör
11:00    
P12 Grön, M.C.L.C Hallstahammar
Marieberg - GAIS0  -  2  
19
09:30
lör
09:30    
P12 Grön, M.C.L.C Hallstahammar
HammarbyTFF - GAIS2  -  2  
17
20:00
tor
20:00    
P15, Gamlestadsvallen
P15 » 
Götaholms BK - GAIS
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
GAIS - Östers IF
  -      
13
13:00
sön
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P16) - Norrby IF (P16)
3  -  4  
12
14:00
lör
14:00    
P15, Prioritet Serneke Arena
P15 » 
IFK Göteborg - GAIS
  -      
12
14:00
lör
14:00    
U17, Södermalms IP konstgräs
U17 » 
Skövde AIK (P17) - GAIS (P17)
1  -  9  
12
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS (P19) - Örgryte IS FF (P19)
3  -  2  
12
11:00
lör
11:00    
P14 Grön, Varberg Energi Arena
Varberg BoIS FC - GAIS1  -  8  
11
17:00
fre
17:00    
P13 Grön, Samling 16.30 Ruddalen 2
Västra Frölunda - GAIS P13 Grön  -      
09
18:30
ons
18:30    
P12 Grön, Heden 4
GAIS - KF Velebit P096  -  0  
09
17:00
ons
17:00    
A-lag, Bravida Arena
A-lag » 
GAIS - IFK Värnamo
  -      
 
06
14:00
sön
14:00    
P15, Ramnavallen
P15 » 
Norrby IF - GAIS
  -      
06
13:00
sön
13:00    
U17, Rydalhallan
U17 » 
If Elfsborg U17 - Gais
  -      
06
12:15
sön
12:15    
U19, Ruddalen konstgräs 1
U19 » 
Utsiktens BK - GAIS
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Svart - Örgryte ÖIS
  -      
06
09:00
sön
09:00    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Grön - Örgryte ÖIS
  -      
05
17:00
lör
17:00    
P13 Grön, Samling 16.30 Gaisgården
GAIS P13 Grön - Jonsered  -      
05
16:00
lör
16:00    
A-lag, Valhalla 1 Konstgräs
A-lag » 
GAIS - IK Oddevold
  -      
05
15:30
lör
15:30    
P15, Konstgräsplanen Gaisgården
P15 » 
GAIS - Älvsborgs FF
  -      
05
13:00
lör
13:00    
U16, Borås Arena 2 konstgräs
U16 » 
IF Elfsborg U 16 - GAIS P16
6  -  2  
05
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, Landskrona
IK Wormo - GAIS1  -  8  
05
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, Helsingborg
Helsingborgs IF P12 - GAIS5  -  3  
JANUARI 2022
 
30
13:15
sön
13:15    
P13 Grön, Heden 4
 
GAIS - Norwegian soccer academy  -      
29
16:30
lör
16:30    
P12 Svart, Heden
GAIS - Norwegian Soccer Academy2  -  2  
29
14:00
lör
14:00    
U19, Ryda Fotbollshall
U19 » 
IF Elfsborg - GAIS
  -      
29
13:00
lör
13:00    
U16, Övrig plats
U16 » 
Gerdskens BK - GAIS
  -      
29
12:25
lör
12:25    
P12 Grön, Heden 2
 
GAIS - Norwegian Soccer Academy2  -  2  
29
09:30
lör
09:30    
P12 Grön, Ytterns IP
Ytterby IS P09 - GAIS5  -  5  
28
18:30
fre
18:30    
U17, Kobbegården 1
U17 » 
Utsikten BK P17 - GAIS
  -      
 
23
17:15
sön
17:15    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Qviding
  -      
23
12:00
sön
12:00    
U17, Backavallen
U17 » 
Hisingsbacka FC P19 - GAIS
  -      
22
16:00
lör
16:00    
U19, Ryda Fotbollshall
U19 » 
Norrby IF - GAIS
  -      
22
13:00
lör
13:00    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS (P06) - Backatorp IF (P06)
0  -  6  
 
16
13:00
sön
13:00    
U17, Konstgräsplanen Gaisgården
U17 » 
GAIS - Lerum IS U19
  -      
15
14:30
lör
14:30    
P12 Svart, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - FC Real Internacional P094  -  3  
15
13:30
lör
13:30    
P13 Grön, Kviberg 5
IFK Göteborg - GAIS P13 Grön  -      
15
13:00
lör
13:00    
U16, Rydets IP C Konstgräs
U16 » 
Onsala BK (U17) - GAIS (U16)
2  -  6  
15
11:00
lör
11:00    
P12 Grön, Konstgräsplanen Gaisgården
GAIS - FC Real Internacional P094  -  0  
DECEMBER 2021
 
12
17:00
sön
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
Nacka FC P09 A - GAIS1  -  2  
12
17:00
sön
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
Täby FK P09 FA - GAIS3  -  1  
12
10:45
sön
10:45    
P9, Velebit inomhushall Hildedahlsgatan
P9 » 
KF Velebit - GAIS
  -      
12
09:45
sön
09:45    
P9, Velebit inomhus
P9 » 
KF Velebit - GAIS
  -      
12
08:45
sön
08:45    
P9, Velebit inomhushall
P9 » 
KF Velebit - GAIS
  -      
11
17:00
lör
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
Adolfsberg IK P09 - GAIS0  -  5  
11
17:00
lör
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
BP 09-3 - GAIS1  -  1  
11
17:00
lör
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
Sollentuna FK P09 - GAIS0  -  3  
11
15:30
lör
15:30    
U17, Valhalla IP
U17 » 
GAIS - Sävedalens If
  -      
11
13:00
lör
13:00    
U19, Valhalla 1 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Ängelholms FF
3  -  1  
10
17:00
fre
17:00    
P12 Grön, Vinter9an Kristinehamn
Hammarby TFF P09 A - GAIS0  -  1  
 
05
12:00
sön
12:00    
U17, Lindevi IP
U17 » 
Lindome GIF U19 - GAIS
  -