SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
GAIS AKADEMI
#ENDELAVOSS

Kommande matcher
AUGUSTI 2022
 
19
18:00
fre
18:00    
P13 Grön, Lillhagsparken 12
GAIS Grön - Backatorp IF Röd  -      
19
19:15
fre
19:15    
P14 Svart, Hammarviken Arena
Örgryte IS Fotboll Röd - GAIS Svart  -      
20
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Varbergs BoIS FC
  -      
20
15:30
lör
15:30    
U16, Gaisgården 2 Konstgräs
U16 » 
GAIS - Hovås Billdal IF
  -      
20
16:00
lör
16:00    
A-lag, Tornvallen, Stångby A-plan
A-lag » 
Torns IF - GAIS
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P10, Välen
P10 » 
Västra Frölunda IF - GAIS Grön
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P10, Välen
P10 » 
Västra Frölunda IF - GAIS Svart
  -      
21
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Malmö FF
  -      
21
14:30
sön
14:30    
P13 Grön, Jonsereds IP 21 Konstgräs
Jonsereds IF Svart - GAIS Grön  -      
21
16:30
sön
16:30    
P13 Svart, Tuvevallen 21 Konstgräs
Finlandia Pallo AIF 1 - GAIS Svart  -      
 
22
20:15
mån
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - Angered MBIK
  -      
23
18:00
tis
18:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
Västra Frölunda IF - GAIS
  -      
23
18:00
tis
18:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
Västra Frölunda IF - GAIS
  -      
24
19:15
ons
19:15    
U16, Vänersvallen Nord konstgräs
U16 » 
Vänersborgs IF - GAIS
  -      
24
20:15
ons
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - Örgryte IS Fotboll
  -      
27
11:00
lör
11:00    
P12 Grön, ÖIS-gården 22 Gräs
Örgryte IS FF Röd - GAIS Grön  -      
27
12:15
lör
12:15    
P12 Svart, ÖIS-gården 22 Gräs
Örgryte IS FF Blå - GAIS Svart  -      
27
13:00
lör
13:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - FC Trollhättan
  -      
27
13:00
lör
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Trelleborgs FF
  -      
27
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
GAIS - Trelleborgs FF
  -      
27
17:30
lör
17:30    
P14 Grön, Apelsinplan 2 Konstgräs
Kungsladugårds BK Röd - GAIS Grön  -      
28
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Utbynäs SK Röd
  -      
28
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Utbynäs SK Gul
  -      
28
11:00
sön
11:00    
P11, Lexby 21 Konstgräs
P11 » 
Partille IF FK Gul - GAIS
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P12 Svart, Ramnavallen
Norrby IF - GAIS  -      
28
12:00
sön
12:00    
P9, Backavallen 12
P9 » 
Kärra Dragons P2012 - GAIS Vit P12/13
  -      
28
12:15
sön
12:15    
P13 Svart, Gaisgården 21
GAIS Svart - Lundby IF Vit  -      
28
13:15
sön
13:15    
P10, Hjällbovallen 22 konstgräs
P10 » 
Gunnilse IS Röd - GAIS Grön
  -      
28
14:30
sön
14:30    
P10, Hjällbovallen 21 konstgräs
P10 » 
Gunnilse IS Blå - GAIS Svart
  -      
28
15:30
sön
15:30    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - IK Zenith Svart  -      
28
16:00
sön
16:00    
U16, Hammarviken Arena
U16 » 
Örgryte IS Fotboll - GAIS
  -      
 
29
18:00
mån
18:00    
P11, Heden4
P11 » 
GAIS - Öjersjö vit
  -      
30
18:00
tis
18:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS Vit 12/13 - Hisingsbacka FC Svart P2012
  -      
30
19:00
tis
19:00    
A-lag, Konstgräsplanen Gaisgården
A-lag » 
GAIS - IFK Värnamo
  -      
30
19:00
tis
19:00    
A-lag, Konstgräsplanen Gaisgården
A-lag » 
GAIS - IFK Värnamo
  -      
30
19:00
tis
19:00    
P13 Grön, Bifrostplan
GAIS Grön - Fässbergs IF Vit  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
10:00
lör
10:00    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Önnereds IK Grön  -      
03
10:00
lör
10:00    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Önnereds IK Grön  -      
03
12:30
lör
12:30    
P13 Grön, Vallhamra 21 Konstgräs
Sävedalens IF Röd - GAIS Grön  -      
03
13:30
lör
13:30    
P13 Svart, Lemmingvallen 21 Konstgräs
Utbynäs SK Blå - GAIS Svart  -      
03
14:00
lör
14:00    
U17, Strandvallen
U17 » 
Mjällby AIF - GAIS
  -      
03
14:00
lör
14:00    
U19, Strandvallen
U19 » 
Mjällby AIF - GAIS
  -      
03
15:00
lör
15:00    
A-lag, Arena Oskarshamn
A-lag » 
Oskarshamns AIK - GAIS
  -      
04
09:00
sön
09:00    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Svart - Bergums IF1
  -      
04
10:00
sön
10:00    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Ytterby IF vit
  -      
04
10:30
sön
10:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Grön - Bergums IF2
  -      
04
11:30
sön
11:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Ytterby IF blå
  -      
04
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - IFK Göteborg  -      
04
16:00
sön
16:00    
P8, Härlanda 22
P8 » 
Qviding FIF Vinröd - GAIS Svart
  -      
04
16:00
sön
16:00    
P9, Härlanda Park 22
P9 » 
Qviding FIF Svart - GAIS
  -      
04
17:00
sön
17:00    
P15, Velebit IP 1 Gräs
P15 » 
KF Velebit Röd - GAIS
  -      
 
07
20:15
ons
20:15    
P15, Välens Nya konstgräs
P15 » 
Västra Frölunda IF Grön - GAIS
  -      
10
09:30
lör
09:30    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - BK Häcken Svart  -      
10
10:00
lör
10:00    
P9, Kärnavallen 21
P9 » 
Hermansby IF P2012 - GAIS Vit 12/13
  -      
10
10:45
lör
10:45    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - IF Väster Orange  -      
10
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Kalmar FF
  -      
10
15:30
lör
15:30    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Kalmar FF
  -      
11
09:30
sön
09:30    
P8, Gaisgården 22
P8 » 
GAIS Svart - Lunden Överås BK Grön
  -      
11
09:30
sön
09:30    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS - Lunden Överås BK Vit
  -      
11
13:30
sön
13:30    
P13 Svart, Gaisgården 21
GAIS Svart - Slottsskogen/Godhem IF Blå  -      
11
14:00
sön
14:00    
P10, Lövgärdesplan 22 Konstgräs
P10 » 
Angered MBKI Svart - GAIS Svart
  -      
11
14:30
sön
14:30    
P11, Lundin Arena
P11 » 
Näset Ronaldo - GAIS
  -      
11
15:00
sön
15:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Ängelholms FF
  -      
11
15:15
sön
15:15    
P10, Lövgärdesplan 22 Konstgräs
P10 » 
Angered MBIK Vit - GAIS Grön
  -      
11
15:20
sön
15:20    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - Floda BoIF Blå  -      
11
15:45
sön
15:45    
P11, Lundin Arena
P11 » 
Näset Pogba - GAIS
  -      
 
14
18:00
ons
18:00    
P8, Vallhamra Skola 2 5M5
P8 » 
Sävedalens IF Svart - GAIS Svart
  -      
14
18:00
ons
18:00    
P9, Vallhamra Skolan
P9 » 
Sävedalens IF Svart - GAIS
  -      
14
20:15
ons
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - Backatorp IF Röd
  -      
17
12:00
lör
12:00    
U19, Jordbrovallen
U19 » 
Jönköpings Södra IF - GAIS
  -      
17
13:00
lör
13:00    
A-lag, Varberg Energi Arena
A-lag » 
Tvååkers IF - GAIS
  -      
17
13:00
lör
13:00    
P13 Svart, Lövgärdesplan 21 Konstgräs
Angered MBIK Vit - GAIS Svart  -      
17
13:15
lör
13:15    
P10, Jonsereds IP 22 Konstgräs
P10 » 
Jonsereds IF Gul - GAIS Svart
  -      
17
14:30
lör
14:30    
P10, Jonsereds IP 22 Konstgräs
P10 » 
Jonsereds IF Blå - GAIS Grön
  -      
17
16:15
lör
16:15    
P14 Svart, Hjällbovallen 2 Konstgräs
Angered BK Röd - GAIS Svart  -      
17
17:00
lör
17:00    
P14 Grön, Landvetter IP B-plan
Landvetter IS Grön - GAIS Grön  -      
18
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS Vit 12/13 - Eriksbergs IF 1
  -      
18
11:30
sön
11:30    
P12 Svart, Slättadamm 3 konstgräs
BK Häcken Gul - GAIS Svart  -      
18
12:00
sön
12:00    
U17, Jordbrovallen
U17 » 
Jönköpings Södra IF - GAIS
  -      
18
12:45
sön
12:45    
P12 Grön, Slättadamm 3 konstgräs
BK Häcken Vit - GAIS Grön  -      
18
13:30
sön
13:30    
P13 Grön, Torslandavallen 21 Konstgräs
Torslanda IK Röd - GAIS Grön  -      
 
20
19:00
tis
19:00    
A-lag, Gaisgården 1 Gräs
A-lag » 
GAIS - Angered BK
  -      
20
19:00
tis
19:00    
U19, Gaisgården 1 Gräs
U19 » 
GAIS - Angered BK
  -      
21
17:45
ons
17:45    
P8, Kviberg 52
P8 » 
GAIS Svart - Bergsjön SK Svart
  -      
21
17:45
ons
17:45    
P9, Kviberg plan 6
P9 » 
Bergsjön SK Vit - GAIS
  -      
21
20:15
ons
20:15    
P15, Hjällbovallen 2 Konstgräs
P15 » 
Angered BK - GAIS
  -      
24
10:00
lör
10:00    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Espanyol Göteborg IF Vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Espanyol Göteborg IF Blå  -      
24
11:15
lör
11:15    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Kortedala IF Svart  -      
24
13:00
lör
13:00    
P13 Svart, Gaisgården 21
GAIS Svart - Floda BoIF Vit  -      
24
15:30
lör
15:30    
P11, Lövgärdsplan 21
P11 » 
Angered 1 - GAIS
  -      
24
16:45
lör
16:45    
P11, Lövgärdsplan 21
P11 » 
Angered 2 - GAIS
  -      
24
18:30
lör
18:30    
P14 Grön, Slättadamm 2 konstgräs
BK Häcken Svart - GAIS Grön  -      
25
09:00
sön
09:00    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Svart - Lerums IS1
  -      
25
10:30
sön
10:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Grön - Lerums IS2
  -      
25
11:30
sön
11:30    
P9, Slättedamm 3
P9 » 
BK Häcken Svart P2012 - GAIS Vit P12/13
  -      
25
13:00
sön
13:00    
U17, Borås Arena
U17 » 
IF Elfsborg - GAIS
  -      
25
15:00
sön
15:00    
A-lag, Mjörnvallen, A-plan
A-lag » 
Alingsås IF FF - GAIS
  -      
25
15:00
sön
15:00    
U19, Mjörnvallen, A-plan
U19 » 
Alingsås IF FF - GAIS
  -      
25
15:30
sön
15:30    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - Askims IK Svart  -      
 
26
19:00
mån
19:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Lindome GIF
  -      
28
20:15
ons
20:15    
P15, Gaisgården 2 Konstgräs
P15 » 
GAIS - IFK Göteborg
  -      
OKTOBER 2022
 
01
10:00
lör
10:00    
P12 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Örgryte IS FF Röd  -      
01
10:00
lör
10:00    
P12 Svart, Gaisgården 22
GAIS Svart - Örgryte IS FF Blå  -      
01
11:15
lör
11:15    
P13 Grön, Gaisgården 21
GAIS Grön - Angered MBIK Svart  -      
01
13:00
lör
13:00    
A-lag, Vänersvallen Nord konstgräs
A-lag » 
Vänersborgs IF - GAIS
  -      
01
14:00
lör
14:00    
U19, Lillegårdens IP, A-plan
U19 » 
Skövde AIK - GAIS
  -      
01
17:30
lör
17:30    
P14 Svart, Åkeredsvallen 2 Konstgräs
Näsets SK Vit - GAIS Svart  -      
02
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS Vit P12/13 - Nödinge SK Blå P2012
  -      
02
11:30
sön
11:30    
P10, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
P10 » 
Örgryte IS Vit - GAIS Svart
  -      
02
12:00
sön
12:00    
P8, Kortedalavallen 3
P8 » 
Kortedala IF Svart - GAIS Svart
  -      
02
12:00
sön
12:00    
P9, Kortedalavallen 3
P9 » 
Kortedala IF Gul - GAIS
  -      
02
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Örebro SK FK
  -      
02
13:30
sön
13:30    
P10, Hulan
P10 » 
Lerums IS 5 - GAIS Grön
  -      
02
14:30
sön
14:30    
P13 Svart, Ruddalen 21 Konstgräs
Assyriska BK - GAIS Svart  -      
02
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - Qviding FIF Vinröd  -      
02
17:30
sön
17:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Öjersjö Svart
  -      
02
18:45
sön
18:45    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Öjersjö Blå
  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
P12 Grön, Apelsinplan 22 Konstgräs
Önnereds IK Grön - GAIS Grön  -      
08
13:00
lör
13:00    
A-lag, Valhalla 1 Konstgräs
A-lag » 
Qviding FIF - GAIS
  -      
08
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - IFK Värnamo
  -      
08
13:15
lör
13:15    
P12 Svart, Apelsinplan 22 Konstgräs
Önnereds IK Grön - GAIS Svart  -      
08
15:00
lör
15:00    
P13 Svart, Gaisgården 21
GAIS Svart - Surte IS FK  -      
08
16:30
lör
16:30    
P14 Grön, Lexby 2 Konstgräs
Partille IF FK Röd - GAIS Grön  -      
09
09:00
sön
09:00    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Svart - Partille IF FK Vit
  -      
09
09:00
sön
09:00    
P9, Konstgräsplanen Gaisgården
P9 » 
GAIS Vit P12/13 - IF Mölndal Fotboll P2012
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P8, Lövgärdesplan 22 Konstgräs
P8 » 
Angered MBIK Blå - GAIS Svart
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P9, Lövgärdesplan
P9 » 
Angered MBIK Vit - GAIS
  -      
09
10:30
sön
10:30    
P10, Konstgräsplanen Gaisgården
P10 » 
GAIS Grön - Partille IF FK Röd
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P11, Lexby 22 Konstgräs
P11 » 
Partille vit - GAIS
  -      
09
12:15
sön
12:15    
P11, Lexby 22 Konstgräsplan
P11 » 
Partille Röd - GAIS
  -      
09
13:00
sön
13:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Helsingborgs IF
  -      
09
15:30
sön
15:30    
P14 Svart, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Svart - Sävedalens IF Vit  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
P14 Svart, Djupedalsplan B Konstgräs
Mölnlycke IF Svart - GAIS Svart  -      
15
11:45
lör
11:45    
P13 Grön, Ytterns IP 31
Ytterby IS Röd - GAIS Grön  -      
15
13:00
lör
13:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Ängelholms FF
  -      
15
14:00
lör
14:00    
U17, Platinumcars Arena
U17 » 
IFK Norrköping FK - GAIS
  -      
15
16:30
lör
16:30    
P12 Grön, Slättadamm 3 konstgräs
BK Häcken Svart - GAIS Grön  -      
16
10:30
sön
10:30    
P12 Svart, Hammarviken Arena 32
Örgryte IS FF Blå - GAIS Svart  -      
16
17:30
sön
17:30    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Qviding Röd
  -      
16
18:45
sön
18:45    
P11, Konstgräsplanen Gaisgården
P11 » 
GAIS - Qviding Vit
  -      
 
17
19:00
mån
19:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - Falkenbergs FF
  -      
22
16:00
lör
16:00    
A-lag, Kopparvallen
A-lag » 
Åtvidabergs FF - GAIS
  -      
23
14:00
sön
14:00    
U17, Gaisgården 2 Konstgräs
U17 » 
GAIS - Halmstads BK
  -      
23
14:00
sön
14:00    
U19, Kopparvallen
U19 » 
Åtvidabergs FF - GAIS
  -      
23
15:30
sön
15:30    
P14 Grön, Gaisgården 2 Konstgräs
GAIS Grön - Näsets SK Gul  -      
 
29
16:00
lör
16:00    
A-lag, Klostergårdens IP
A-lag » 
Lunds BK - GAIS
  -      
30
14:00
sön
14:00    
U19, Gaisgården 2 Konstgräs
U19 » 
GAIS - Falkenbergs FF
  -      
NOVEMBER 2022
 
05
15:00
lör
15:00    
A-lag, Gamla Ullevi
A-lag » 
GAIS - IFK Malmö FK
  -